Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lestat Audrica - Floja Feodora

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Veela, Meta.

Lestat Audrica - Floja Feodora Empty
MesajKonu: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 11:44 am

Girişinizin ardından selam vererek büyünüzü yapabilirsiniz.
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : SQ
Özel Yetenek : Veela.

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 2:34 pm

Düellonun yapılacağı platformun üzerine çıkıyorum ve karşıma gelen Lestat'a bakıyorum. Hafifçe sırıttıktan sonra, Ölüm Senfoni'mi ince uzun parmaklarımla dolanıyorum ve karşımdaki gence selam veriyorum. O da bana selam verdikten sonra, dikkatimi karşımdakine veriyorum ve dikkatlice büyümü yolluyorum. "Sersemlet!" Umarım, büyüm hedefine ulaşır.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

Rp Partneri : Andreina Barries
Özel Yetenek : Meta, Zihinfendar.

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 7:05 pm

"Sonunda eğlence başlıyor." diye mırıldanıyorum turnuva alanına doğru iki uzun adımda yaklaşırken. Rakibimin sırıtışına aynı şekilde karşılık veriyorum. Ardından temkinli bir şekilde asamı çekerken abartılı bir şekilde reverans yapıyorum. Asamı kaldırdığımda büyünün sözleri dökülüyor dudaklarımdan. " İncendio!"
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 7:14 pm

Lestat Audrica [2] , Floja Feodora [7]

İki genç de büyülerinde başarısız olurlarken, Lestat'ın biraz daha dikkatli olması gerektiği anlaşılıyor. Zira büyüsü resmen yüzünde patlıyor ve sol yanağında ikinci dereceden bir yanık oluşuyor.

Lestat Audrica HP [7] 40-7 = 33
Floja Feodora HP 40
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 8:35 pm

"Lanet olsun!" diye mırıldanıyorum sıkılı dişlerim arasından. Yüzüm olmamalıydı. Üstüne bir de kendi asamdı bunu bana yapan. Neden böyle teklediğini anlamamıştım ama problem yoktu. Bu sefer de kendimi kesmemeyi umarak odaklandım ve rakibimi artık iyice ciddiye alarak hamlemi yaptım. "Sectumsempra"
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 9:11 pm

Büyüm işe yaramıyor ama karşımdaki çocuğun büyüsü, kendinde patlayınca, seviniyorum. Sevincimi belli etmeden, derin bir nefes alıyorum ve Ölüm Senfoni'mi parmaklarımın arasına alıp, karşımdaki rakibime odaklanıyorum. Sadece o ve yapacağım büyüye açıyorum zihnimi. ""Whipario!" Dudaklarımdan sıyrılan büyünün karşı tarafa düzgün bir biçimde gitmesini umuyorum.

Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 9:58 pm

Lestat Audrica [20] , Floja Feodora [6]

Lestat bu sefer gaza gelmiş olacak ki kusursuz bir büyüyü Floja'nın üzerine yolluyor. Bunun karşılığında da genç cadı vücudunda açılan kesikler yüzünden büyüsüne odaklanamamış olsa gerek.

Lestat Audrica HP = 33
Floja Feodora HP [6] 40-6= 34
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 10:10 pm

Vücudumda açılan kesikler yüzünden, derin derin nefesler alıp vermem gerekiyor. Moralim bozuluyor ve sinirleniyorum. Canımın yandığını belli etmemek için, gülümsüyorum. Asamı, kemikli ince parmaklarıma alarak, Lestat'a doğrultuyorum ve tüm dikkatimi karşımdaki genç büyücüye veriyorum. "Conjunctivitis!" Şimdi, büyümün işe yaraması için dua ediyorum.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 11:18 pm

Bu sefer başarmamla rahatlıyorum ve kendime güvenim geri geliyor. Sonunda Mahşer'in Şimşeği patronun kim olduğunu anlayıp sözümü dinliyor olmalı. Genç cadının büyüsünden yine sıyrılmıştım ve cadı ile aşağı yukarı durumu eşitlemişti. Fakat iş bunla bitmiyordu. Azimli cadıya karşı kendini koruduğu gibi onu daha fazla yaralamalıydı. Asasını kaldırarak büyüyü savurdu. "Aqua Erecto"
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 8:10 am

Lestat Audrica [12] , Floja Feodora [8]

Lestat büyüsünde bir kez daha başarılı olurken, Floja'ya püskürttüğü sıcak su bu sefer genç cadının kolunda büyük bir kızarıklık oluşmasını sağlıyor.

Lestat Audrica HP = 33
Floja Feodora HP [7] 34-7= 27
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 11:13 am

Asamın bana itiaati arttıkça yüzüme yerleşen kendine güvenen ifade de büyüyor. Ancak sevinmek için hala çok erken. İki kere kurtulmuş olmam bir kez daha kurtulacağım anlamına gelmiyor sonuçta ve aradaki denge hala çok hassas. Cadının toparlanmasını izledikten sonra tekrar savuruyorum büyümü. Bu sefer sıra buzlarda. "Glacius"
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 4:25 pm

Kolumun acısıyla, sinirlerim iyice arttı. Asamı parmaklarımın arasında sıkı sıkı tutup, büyümü savuruyorum. "Whipario!" Büyümün başarılı olması şart, yoksa buradan yanık kokarak ayrılacağım!
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 4:59 pm

Lestat Audrica [11] , Floja Feodora [17]

İki genç de başarılı bir performans göstererek, büyüleri ile rakiplerini vuruyorlar.

Lestat Audrica HP [7] 33-7= 26
Floja Feodora HP [4] 27-4= 23
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 6:21 pm

Tahminim tutmuştu ve bu kez yeterince hızlı olamamıştım. Derin bir nefes vererek toparlandım. Neyse ki cadı da zarar görmüştü ve hala aşağı yukarı aynı durumdaydık. Bu denge artık canımı sıkmaya başlamıştı. Tetikte bir biçimde asamı kaldırdım. "Sersemlet"
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 7:35 pm

Sonunda bir büyüm işe yarayınca, rahat bir nefes aldım. Aldığım darbeyi çoktan unutmuştum ve dikkatimi tekrar karşımdaki hedefe çevirmiştim. Ölüm Senfonisi'ni parmaklarıma kenetledim, dikkatimi karşımdaki çocuğa verdim ve sinirle büyümü söyledim. "İncendio!" Büyümün işe yaramasını umarak, duruyorum.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 8:23 pm

Lestat Audrica [19] , Floja Feodora [5]

Lestat başarılı bir büyü uygularken, Floja kendisine denk gelen sersemletme sayesinde asasından sadece küçük bir kıvılcım çıkartabiliyor. Cadı bir el baygın olacak.

Lestat Audrica HP = 26
Floja Feodora HP [3] 23-3= 20
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 10:04 pm

"Güzel..." diye mırıldanıyorum sırıtarak. Bu benim için bulunmaz bir fırsat ve iyi değerlendirmem gerek. Cadıya doğru iki uzun adım atıyorum ve asamı doğrultarak büyülü sözleri söylüyorum. "Everte Statum"
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 11:05 pm

Lanet! Büyülerimin neden karşı tarafa gitmediğine anlam veremiyorum. Dikkatimi hemen toparlıyorum ve girişken bir edayla büyümü karşı tarafa yolluyorum. "Reducto" Büyümün işe yaraması için dua ediyorum.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:03 am

Lestat Audrica [2] , Floja Feodora [-]

Lestat'ın büyüsü kendisine geri dönüyor. Güçlü bir hasar alan büyücünün durumu hiç de iyi görünmüyor.

Lestat Audrica HP [9] 26-9= 17
Floja Feodora HP = 20
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:46 am

Kesik nefesler alıp verirken gözlerimdeki hırs büyüyor. Düelloların ortalarına geliyoruz ve hala bir o bir ben öne geçerken aradaki farkta uçurumlar yaratamadık. Sersemlemiş olmasını avantaj olarak kullanamamam ayrı kötü. Asam neden ikide bir bana ihanet ediyor anlamış değilim. Fakat acilen bu durum düzelmeli. "Dawod"
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 3:52 pm

Genç büyücünün kendine zarar vermesini izliyorum. Benim büyüm işe yaramasa bile, onunkiler kendinde yaradığı için şanslıyım. Dikkatimi toparlayıp derin bir nefes alıyorum ve asamı sallayarak büyümü karşımdaki rakibime yolluyorum. "Expelliarmus!"
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 9:04 pm

Lestat Audrica [20] , Floja Feodora [7]

Lestat bu sefer asasıyla harikalar yaratıyor ve kendisinden başka birine zarar vermeyi başarabiliyor.

Lestat Audrica HP = 17
Floja Feodora HP [4] 20-4= 16
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 9:29 pm

Büyülerim mükemmel çalıştığı zaman bile ancak küçük küçük hasarlar veriyordu. Karşımdaki cadının da öyle. Bu tatsız eşitlik gereğinden fazla uzadı. Bir an evvel biri ezici üstünlüğü ele geçirmek zorunda yoksa düello sıkıcı bir hal alacak. O birinin ben olması için harekete geçiyorum hızla. ''İmpedimenta!''
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 9:46 pm

Ard arda derin nefesler alıyorum ve dikkatimi tekrar toplayıp atağa geçiyorum. "Whipario!" Büyümün başarılı olması şart, yoksa buradan yenik ayrılacağım.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Lestat Audrica - Floja Feodora   Lestat Audrica - Floja Feodora Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 10:49 pm

Lestat Audrica [19] , Floja Feodora [7]

Lestat bir kez daha büyüsünü tutturmayı başarıyor ve Floja'ya verdiği hasarı bulunduğu noktadan izleyebiliyor. Genç cadının durumu hiç de iyi görünmüyor.

Lestat Audrica HP = 17
Floja Feodora HP [7] 16-7= 9

Lestat Audrica - Floja Feodora
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Lestat Audrica
» Elliot Schneier-Lestat Audrica
» Floja Feodora
» Floja Feodora-Hypatia Menandros
» Floja