Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metamorfmagus

+36
Loria Autumn
Chayele Luxenberg
Marius Moore
Richard Chancellor Jr.
Lillian Moreau
Fionntan Ferguson
Daenerys Swarovsky
Andreina Barries
Rain Katastrofi
Crystal Dieudonné
Adelphe Ida Rigola
Cornelius Dante Lee
Eliana Maisie Antoinette
Aleksa Stanlavis
Lestat Audrica
Maxim Querta
Carmella Decartius
Elisamarie D. Cramoisi
Achilles Kyrillosr
Rohsan Zhaleh
Joseph Reaver
Karina García Dolores
Concétta Roischez
Claudia Chelestis
Priscilla Derichs
Yulia Mullendore
Mischa Aristide
Adrasteia Quiwen
Aimeè Cyniquè
Karola G. Vámos
Sofia Ksanochka
Vera Vlonjati
Euterpe Châtillon
Desmond Fionnlaqh
Rose Laquisha
Bjørn Devereaux
40 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Bjørn Devereaux

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 1:33 pm

Metamorfmagus;
- Doğuştan gelen bir yetenek olmasından ötürü yaş sınırlandırılması yoktur.
- Başvurularında en çok dikkat edilecek nokta isteme nedeni olacaktır.
- Bu özelliğe sahip kullanıcılar, en fazla üç modele sahip olabilirler.
- Örnek Rol Oyununuz, istediğiniz yetenekle ilgili olmak zorundadır.

Ad Soyad:
    İsteme Nedeni:
    Örnek RP:

En son Lysander Morpheus tarafından Ptsi Ocak 30, 2012 4:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rose Laquisha
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Rose Laquisha

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : Adrian Ivashkov dlkjfgş

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 7:42 pm

Ad Soyad: Rose Laquisha

İsteme Nedeni: Rose’un Teyzesi Karanlık Taraf!a hizmet etmektedri. Aynı zamanda ailesinde ki çoğu kişinin ölümüne Rose’un Teyzesi neden olmaktadır. Meta özelliğini kullanarak Karanlık Taraf’a sızıp teyzesinden intikam almak istiyor.

Örnek RP:
Sevgili günlük,
Sıkıcı bir günde arkadaşlarıyla dışarı çıkmak her genç kızın hakkı, yanılıyor muyum? Tabi ki de hayır. Sabah oldulça sıkıcıydı. Uyandığımda evde kimse yoktu ve bende kendime tost yaptım, TV karlısında pinekleyip tostumu yiyordum. Birde telefon çaldı. Çok yakın Muggle arkadaşım Nina’ydı arayan. Beni çok özlediğini ve buluşmak istediğini söyledi. İtiraf etmek gerekirse bende onu çok özlemiştim. İsteğini hemen kabul ettim tabi. Koşarak odama gittim ve kacaman dolabımı açtım. Beyaz askılı üstünede pembe gömlek giyidim. Tabi gömleğin düğmelerini açık bıraktım. Yüksek bel kısa şort giydim tabii ki. Yanına da kahverengi bol çantam. Aynamın karşısına oturdum ve kendime baktım. Hava oldukça sıcaktı onun için makyaj yapmadım. Bilirsin, zaten makyaj yapmayı sevmem. Saçlarımı düzgünce taradıktan sonra evden çıktım.
Sürekli buluştuğumuz kafede buluşucaktık. Kafe, çok güzel kıyafetler satan butiklerle dolu caddenin sonundaydı. Ve moda hasatsı ben, kafeye giderken vitrinlere bakmayı ihmal etmiyorum. Çok güzel bir elbise gördüm ve hemen cama yapıştım. Gerçekten çok güzel bir elmiseydi! Tam yazlıktı. Üstümde nasıl durduğunu hemen hemen tahmin etmek için gerilerdim ve aynadaki yansımamla elbisenin aynı hizaya gelmesi için parmak uçlarımda durdum. Fakat aynadaki yansımam benim yansımam geğildi! Şaşkınlıkla ağzımı açtım, o da açtı. Cama doğru yaklaştım, o da bana doğru yaklaştı. Ellimi gözlerime götürerek gözlerimi ovdum. Gözlerimi açtığımda yansımam eski haline dönmüştü. Sıcaktan bunaldığımı düşündüm. Koşar adımlarla kafeye gittim. Kafenin içine girdiğimde en yakında ki sandalyeye yığıldım. Etrafıma bakındım, Nina henüz gelmemişti. O gelmeden lavaboya gitmek için kalktım. Ve bir de ne göreyim! Aynada ki yansımam yine başka biriydi! Musluğu açtım ve yüzümü yıkadım. Aynaya tekrar baktığımda yansımam gerçeğe dönmüştü. Lavabodan çıktım ve Nina’nın geldiğini gördüm.
Birbirimize sıkıca sarıldık. Ve sonra muhabbet etmeye başladık. Onu gerçekten özlemiştim. Konuşurken gözleri saçlarıma kaydı ve “Tanrım! Saçlarının uçlarını kızıl mı yaptın? Daha önce nasıl fark etmedim?” dedi. Tabii olanı anlamıştım. Hemen özür diledim ve lavaboya koştum. Lavaboya varana kadar değişmiştim. Ne olduğunu anlamaya başlamıştım tabii. Cafenin arka kapısından dışarı çıktım ve Nina’yı arayıp kuzenimin hastaneye kaldırıldığını ve onun yanına gitmem gerektiğini söyledim. Sinirli sinirli evin kapısını açtım. Hala başka biriydim. Eve girdiğimde Maria Teyzem bana dik dik baktı ve “Rose!” diye bağırdı. “Ne? Beni nasıl tanıdın?” diye sordum. Koşarak aile albümlerimizi getirdi ve iki tane resim çıkardı. Resimde annem, Maria Teyzem ve adımı ondan aldığım cesurca ölen Rose teyzem verdı. Diğer resimde de annem, Maria Teyzem ve biri daha vardı, tanımıyordum. Ne olduğunu tamamen anlamıştım. Maria Teyzem bana, Rose Teyzemin bir metamorfogus olduğunu ve bu özelliğin bana geçiceğini tahmin ettiğini söyledi. Eh, bu benim işime geliyordu doğrusu. Günlük, istediğim zaman başka biri olucam! Erkekler üzerinde bir çok etkisi olabilir değil mi? Ahaha, iyi geceler günlük.

En son Rose Laquisha tarafından Salı Ocak 31, 2012 5:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desmond Fionnlaqh

Desmond Fionnlaqh

Rp Partneri : Yok.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 2:41 am

* Desmond Fionnlaqh
* Esrar dairesi başkanını herkes tanımamalı değil mi?

* Kevin Flamme , Henry Cavill
Spoiler:

En son Desmond Fionnlaqh tarafından Ptsi Ocak 30, 2012 4:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf, Sınıf Başkanı
Slytherin V. Sınıf, Sınıf Başkanı
Euterpe Châtillon

Rp Partneri : This melody was meant for you, Vlassis.
Özel Yetenek : Meta, Çatalağız.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 9:17 am

- Euterpe Châtillon.
- Aslında kişisel bir kurgu. Eu, annesinin görünümüne bürünebiliyor. Bu sayede ailesinin katillerini bulabileceğini düşünüyor.
-
Spoiler:

En son Euterpe Châtillon tarafından Çarş. Şub. 01, 2012 8:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vera Vlonjati
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Vera Vlonjati

Kan Durumu : Saf.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:03 pm

- Jena Jankovics.
- Kurgularımda sıkca kullanacağım bir özellik olacak. Değişik ve yaratıcı şeyler yapmayı düşünüyorum. [Rol oyunumdaki durumu şekillendireceğim]

Spoiler:

Sofia Ksanochka
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Kan Durumu : .

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:42 pm

&Horae Pathenia
&Kurgumu buna göre düzenledim. Kendisi muggle bir ailede büyüdüğü için muggle doğumlu olduğunu sanmaktadır; ancak kendisi terk edilmiş bir safkandır. Bunu ise bu genetik özellikle anlayacaktır.

Spoiler:
Karola G. Vámos
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Karola G. Vámos

Kan Durumu : melez.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 3:18 pm

~ Danielle Higuette.
    ~ Yetişirken ailesi çok mutlu olsa da Hogwarts'a geldikten sonra babası kendini daha çok işine adadı ve peşine daha çok belalı takıldı. Belalıları, sadece babasının değil, kızının ve annesinin peşinde de. Dolayısıyla kız kaçmak zorunda bir şekilde.
    Spoiler:
Aimeè Cyniquè

Aimeè Cyniquè

Rp Partneri : Jaska.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 11:44 am

x Aimeè Cyniquè
    x Cyniquè ailesi yıllarca karanlık tarafa hizmet etmiştir ve bolca düşman edinmekten hiçbir zaman çekinmemişlerdir. Aimeè ailesinin aksine, aydınlık taraftadır ancak asla belli edemez. Ailesinin ne kadar bencil, güç peşinde olan, sevgiden yoksun insanlar olduğunu görerek büyümüştür ve öyle olmak istememektedir. Meta özelliğini küçükken düşmanlarından kaçabilmek için, casusluğu ortaya çıktıktan sonra ailesinden ve karanlıklardan kaçabilmek için kullanacaktır. Ancak en çok casusluk yaparken kullanacaktır bu özelliği.
    Örnek Rol Oyunu:
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Rp Partneri : He is like a cage, Richard.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 6:21 pm

Yeteneği kabul edilenler Desmond Fionnlaqh, Euterpe Châtillon, Jena Jankovics, Horae Parthenia, Danielle Higuette'tir. Rose Laquisha ve Aimeè Cyniquè'in rol oyunlarını yetersiz bulduğumuzdan kabul etmedik. Kabul edilen kullanıcılarımızın yetenekleri listeye ve profillerine işleniyor.
Mischa Aristide

Mischa Aristide

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePtsi Şub. 20, 2012 7:53 pm

Ad Soyad: Mischa Aristide
İsteme Nedeni: Mischa çok yönlü bir kız. Dışarıdan herkesi seviyor gözükse de aslında kendi,si dışında hiç kimsryi sevmiyor. Herkes onu aptal sanırken aslında çok zeki, ki zeki olduğunu yalnızca seçmen şapkadan saklayamadı bu yüzden Ravenclawda. Eh gerçek benliğini yaşayabilmek için eski görüntüsünden kurtulması gereken durumlar oluyor.
Örnek RP:
Spoiler:
Yulia Mullendore
Tasarımcı, Hayat Kadını
Tasarımcı, Hayat Kadını
Yulia Mullendore

Kan Durumu : Melez
Rp Partneri : Parasını veren

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 9:45 pm

Yulia Mullendore
Kurgusuna göre Yulia ünlü bir tasarımcı. Dolayısıyla tanınıyor olması lazım ama onun bir sırrı var. O sırda geceleri aslında para kazanmak için Hayat Kadını olması. Bunu saklamak için bu yeteneğe ihtiyacı var. Hem böyle çift hayat sürmesinin sebebini de bu yeteneğe bağlayacağım. Çocukluğunda ki bazı olaylara filan bunu yazmayayım şimdi uzun olur kısada kurgu için.

Spoiler:
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2012 9:39 pm

Her ikisi de kabul edildi. Yetenekler işleniyor.
Priscilla Derichs
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Priscilla Derichs

Kan Durumu : Muggle doğumlu
Özel Yetenek : Animagus, kedi. Meta.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2012 8:10 pm

Priscilla Derichs
Paganizmin ve gecenin kara büyülerinin cazibesine kapılmıştır Pris, antik Tanrıçalara ilgi duyar. Geceleri bilgi toplamak uğruna sürekli kütüphaneyi karıştırır, dışarı çıkar ve kendince ritüeller düzenler, pek masum olmayan ve kana dayalı ritüeller. Bunları yapanın kendisi olduğunun bilinmemesi için kılık değiştirmeye ihtiyaç duyar ve ne yazık ki bir görünmezlik pelerini yoktur.

Spoiler:
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Mart 11, 2012 8:49 am

Kabul edildi.
Claudia Chelestis
Bitkibilimci
Bitkibilimci
Claudia Chelestis

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2012 7:38 pm

Phoebe Cleveland
Phoebe, fazlasıyla çekingen ve silik bir kız. Bu sebeple onunla uğraşan çok kişi var ve onlara asla açıkça karşılık veremiyor. Sevmediği kişiler arasında tatsızlık çıkarmaya da bayılıyor ve birilerinin kılığına girip onların arkasından iş çevirmek, karakter kurgusunun oldukça önemli bir kısmı.

Spoiler:

edit: Phoebe Cleveland karakterim için şeyettim.
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2012 11:08 am

Kabul edildi.
Concétta Roischez
Visientia
Visientia
Concétta Roischez

Kan Durumu : Visientia.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2012 9:52 pm

# Rozsa Luminita.
# Kurguma renk katacağımı düşünüyorum, eğer kurgumun nasıl olacağı hakkında bilgi vermem gerekiyorsa adminlerden biri ile iletişime geçebilirim. ^^
# Euterpe Châtillon karakterimin başvurusunda bir rp bulucaktı.
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Mart 18, 2012 7:32 am

Kurguyu okudum, eline sağlık. Yetenek veriliyor.
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Özel Yetenek : Veela, Meta.

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Mart 18, 2012 6:30 pm

Karina Garcia Dolores
Kurgu nedeniyle istiyorum. Zira önemli bir yer tutuyor.
Admine gönderildi.
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Mart 18, 2012 6:53 pm

Onaylandı.
Joseph Reaver
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Joseph Reaver

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimePaz Mart 18, 2012 11:59 pm

Joseph Reaver
Babası piş işlerini halletmesi için sürekli oğlunu kullanıyor ve çocuğun başına gelebilecek felaketleri önlemesi için kendini çok iyi kamufle etmesi gerekiyor.

Spoiler:
Rohsan Zhaleh

Rohsan Zhaleh

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeSalı Mart 20, 2012 6:15 pm

Ad Soyad: Rohsan Zhaleh
İsteme Nedeni: Karakter hayatında bir dönemi kötü bir olayla kapatıyor ve açılan yeni döenmde bambaşka birisi oluyor. Eh görüntüsünü de değiştirmek istiyor haliyle. Kurgu nedeniyle yani.
Örnek RP:

Spoiler:

*yahu kopyala yapıştır yapınca düzen bozuldu fakat daha önceden zaten okudnuğu için tekrar düzenlemeye çok üşendim sorun olmaz umarım. Bir de rütbe başvurusu yapıldı.
Achilles Kyrillosr

Achilles Kyrillosr

Kan Durumu : *

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeCuma Mart 23, 2012 7:13 pm

Achilles Kyrillosr.
Karakter kurgum.

::
Elisamarie D. Cramoisi

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2012 3:04 pm

Elisamarie D. Cramoisi.
    Karakterimin kurgusunda bu yetenek oldukça büyük bir yere sahip olacak.
~:
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Metamorfmagus Empty
MesajKonu: Geri: Metamorfmagus   Metamorfmagus Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2012 3:36 pm

Kabul edildiler.

Metamorfmagus
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki