Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Veela, Meta.

Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Empty
MesajKonu: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2012 6:55 pm

Girişinizin ardından selam vererek büyünüzü yapabilirsiniz.
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

Kan Durumu : Melez
Rp Partneri : Henüz yok

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 1:31 pm

Düello salonuna girdikten sonra yerimi alıp rakibime selam verdim ufak bir tebessümle. Kim olduğunu bilmemem avantaj mıydı, dezavantaj mı bilemiyordum ama bunları hesaplamak için artık çok geçti. Düellonun başlamasıyla, asamı ona doğrulttum ve ilk hamlemi yaptım. ''İmpedimenta!''
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 1:53 pm

Genç cadı salonda ilerleyerek düello rakibine temkinli bir bakış attı. Ravenclawlu bir dişi olduğuna göre dikkatli olmakta fayda vardı. Gerçi kim olursa olsun küçümsememek gerekirdi. Sharon kısa bir an için eğilerek ona selamını verdi. Sonraki saniye asasını tuttuğu sağ elini öne, buna karşılık olarak dengesini korumak amaçlı sol ayağını biraz geriye doğru koydu. "Levicorpus!"
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : Andreina Barries
Özel Yetenek : Meta, Zihinfendar.

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 12:19 pm

DM:

Kyndra (6) büyüsüne yeterince yoğunlaşamazken Sharon (11) bu konuda ondan daha iyi. Kyndra büyülü iplere kıl payı yakalanarak kendini havaya asılmış bir şekilde tepetaklak buluyor. Cadı iplerden kurtulmak için büyü yapmalı. Aksi halde açık hedef olacak.
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 4:38 pm

Kendimi birden bire baş aşağı bulduğumda asam neredeyse elimden kayıp gidiyordu, son anda sıkıca tutmuştum. Bu sefer daha iyi odaklanabilmek için yutkundum ve derin bir nefes aldım. Ardından kendimden emin bir ses tonuyla büyüyü savurdum. Çuvallama lüksüm olduğunu sanmıyordum bu durumda. ''Liberacorpus!''
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 4:54 pm

Sharon, karşısındaki cadıyı başarılı bir şekilde savunmasız bıraktıktan sonra yüzünde sinsi bir gülümseme oluşmasını engelleyemedi. Asasını yeniden ona yönelttikten sonra hızlı bir şekilde, "Glacius!" dedi.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 7:02 pm

Kyndra'nın kurtulma çabaları sonuçsuz kalırken (3) Sharon harikalar yaratıyor (20) büyüsü açık hedefi kolaylıkla vurduğu gibi rakibe ciddi bir hasar veriyor.

Kyndra HP:40-10=30

Sharon HP:40
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 7:25 pm

Sharon başarılı bir büyü ile devam ettiğini görünce kendisine duyduğu öz güvenin arttığını hissedebiliyordu. Üstelik karşısındaki kız daha bir önceki büyüsünden kurtulmuş değildi. Genç cadı asasını bir kez daha ona yöneltti ve "Sersemlet." dedi.
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 7:35 pm

Bir kez daha başarısız olmuştum ve bu sefer etkisi yalnızca baş aşağı dönmek olmamıştı. Can acısıyla dişlerimi sıktım, dudaklarımın arasından çok silik bir inilti çıktı. İki elimi de yumruk yapmıştım daha fazla tepki vermemek için. En kötü tarafı da hala ayaklarımı yere basamamıştım, tepetaklak duruyordum. Belki de kendimi kurtarmaya çalışmak yerine saldırı büyüsü yapmalıydım. Evet, kolay bir hedeftim şu anda. Ancak başarılı bir büyüyle karşılık verebilirsem sandığım kadar büyük bir sorun olmayabilirdi bu. Bir başka seçenek de kalkan oluşturmaktı. Hızla tüm ihtimalleri tarttıktan sonra risk almaya karar verdim. ''Protego!'' diye haykırdım az önceki kararsızlığımın sesime yansımasına izin vermeden.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 10:01 pm

DM:

Sharon'un büyüsü (8 ) Kyndra'nın savunmasını (10) zorlasa da geçemiyor. Doğrusu cadıyı tebrik etmek lazım tepetaklak iken konsantre olmak kolay iş değil.
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:06 am

Sonunda yaptığım büyüden başarılı bir sonuç almıştım. Bana belirgin bir üstünlük sağlamıyordu belki ama yine de ümitsizliğe kapılmamı engellemişti. Ancak devamlı kendimi savunmayı denemem bana bir şey kazandırmayacaktı. ''Liberacorpus!'' diyerek yine kendimi iplerden kurtarmaya çalıştım.
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:08 am

Sharon genç cadının hala iplerden kurtulamamış olduğunu görerek sevinmesine rağmen büyüsünün başarısızlığı dolayısıyla da sinirleri bozuluyor. Bu sefer daha iyi sonuçlar çıkaracağını umarak, "Dawod." dedi.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:29 am

DM:

Kyndra sonunda (13) kendisini bağlayan bağlardan kurtulmayı başarıyor. Sharon'un yukarıya çevrilmiş asası da ancak boşluğu vurabiliyor. (3) Ancak düşüşünün bir parça sert olmasını engelleyemeyen cadı hasar alıyor

Kyndra HP: 30-5=25
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:05 pm

Beni havada tutan iplerin birden gevşemesiyle kendimi yerde buldum. Tekrar can acısıyla dişlerimi sıktım sert zemine çarpınca. Ardından hızla ayağa kalkıp asamı rakibime doğru uzatırken, diğer elimle ensemi ovuşturdum. Henüz hiç darbe almamış kızdan tek hamlede kurtulma ihtimalim var mı, onu düşünüyordum. Yapacağım herhangi bir saldırı büyüsünün tek defada kızı etkisiz hale getiremeyeceğinden emindim. ''Pullus!'' dedim kararlı bir ses tonuyla.
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:39 pm

Sharon, kızın görünmez iplerden kurtulduğunu görünce kendisini en kötü büyülerden birine hazırlamıştı. Fakat genç cadıdan bu beklediğini duymadığında şaşırdı. "Protego!"
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:58 pm

DM:

Kyndra büyüyü başarıyla yapıyor (10) ancak büyü Sharon'un güçlü kalkanına (15) vurduğunda geri sekerek kendini buluyor. Gıdaklamaya başlayabilirsin Kyndra!

Kyndra bir tur büyü yapamayacak.
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 1:05 pm

Son gördüğüm şey kendi büyümün bana doğru savrulması oldu. Kemiklerimin değiştiğini hissedebiliyordum. *Ah, yok artık!*
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 1:12 pm

Sharon kalkanının işe yaradığını görerek seviniyor, sonrasında asasını bir oraya bir buraya giden tavuğa yöneltiyor ve "Relashio." diyor. Kızarmış tavuğu canı çekiyor olmalı.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 12:33 pm

Kyndra tavuk haliyle büyüden kaçmada yeterince hızlı olamıyor ve kaynar suyla haşlanan tüyleri kabarıyor.(13) Dövüş alanında acı dolu gıdaklamalar yankılanıyor. Bu şirin tavuğa kıyılır mı diye sormadan edemiyor insan.

Kyndra HP: 25-8=17
Sharon HP:40
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:06 pm

Yerden yükseldikçe olanların farkına varıyordum. Islanmış kıyafetlerime, kıpkırmızı olmuş kollarıma baktım. Artık kazanma ihtimalim çok düşüktü, yine de bırakmayacaktım kendimi. ''Bombarda Maxima!''
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:15 pm

Genç cadı karşısındaki tavuğun, rakibine dönüştüğünü görerek kendisini bir kez daha en kötüsüne hazırlıyor. "Petrificus Totalus." diyor.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:31 pm

DM:
Kyndra öfkelenmiş olacak ki bu kez mükemmel bir büyü yapıyor.(19) Sharon aynı şekilde iyi işleyen büyüsünü (16) biraz daha erken başarsa belki de büyüden kurtulabilirdi.

Sharon HP:40-6=34
Kyndra HP:17-5=12

Kyndra yine bir tur büyü yapamayacak.
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:35 pm

Genç cadı aldığı darbe yüzünden sinirlenirken, kızı dondurmuş olmaktan oldukça memnundu. "Lacarnum İnflamarae!" Amacı yanmış canının öcünü almaktı.
A. Kyndra Bianchett
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
A. Kyndra Bianchett

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:56 pm

Her ne kadar büyüm başarılı olsa da sevinecek vaktim olmadı. Rakibimin büyüsünden bir kez daha kurtulamamıştım, üstelik şimdi kendimi savunmak için elimden gelen hiçbir şey yoktu. Öylece bekliyordum.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett   Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 3:05 pm

Sharon'un büyüsü geri tepiyor (1) ve Kyndra yaralanmadan uyanmayı başarıyor.

Sharon HP:34-4=30
Kyndra HP:12

Sharon Lechter - A. Kyndra Bianchett
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sharon Lechter.
» Sharon Lechter
» A. Kyndra Bianchett
» A. Kyndra Bianchett