Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Francis Macario - Darci F. Silverswan

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Veela, Meta.

Francis Macario - Darci F. Silverswan Empty
MesajKonu: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 11:46 am

Girişinizin ardından selam vererek büyünüzü yapabilirsiniz.
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

Kan Durumu : safkan.
Rp Partneri : Clementine.

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 12:48 pm

Başından beri turnuvaya katılma fikrine soğuk bakıyordu; fakat şimdi buradaydı. Karşısında, daha tanışmamış olduğu kendi binasından kızla beraber. Kıza cesaret verircesine gülümsedi. Sonuçta ezeli düşmanlar değillerdi. Bu sadece bir turnuvaydı. Hafifçe eğildikten sonra, asasını savurdu. " Rictusempra! "
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

Kan Durumu : Melez

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 1:15 pm

Düello salonuna girdiğimde emin adımlarla ilerledim. Hayat risklerden ibaretti. Risk almazsam neyim ki ben korkak bir kurbağadan başka? Yine de içimde bangır bangır bağıran sese engel olamıyordum ' Yenilmeyecek kadar iyi değilsin, vazgeç!' Rakibimin erkek olması beni gerse de binadaş olmamın verdiği rahatlık beni dengeliyor. Karşıdan gelen gülümsemeye aynı şekilde cevap verdim hafifçe eğilerek. İşte başlıyoruz: 'Sersemlet!'

Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 1:56 pm

Francis Macario [5] , Darci F. Silverswan [10]

Francis büyüsüne odaklanamamış gibi görünüyor fakat Darci onu gafil avlamayı biliyor. Büyüsü Francis'e sert bir şekilde çarparken, genç büyücü mekan ve zaman kavramını bir süreliğine yitirmiş gibi görünüyor.

Francis Macario HP [9] 40-9= 31 HP
Darci F. Silverswan HP = 40
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 5:02 pm

Asamdan çıkan kıvılcım ve sonucu istediğim gibiydi. Şans yine beni yanlız bırakmamıştı. Gevşemenin sırası değildi ya da sevinmenin. Daha sonuç kesin olarak belli bile değildi. Vakit kaybetmeden bağırdım 'Expelliarmus!

En son Darci F. Silverswan tarafından Cuma Tem. 06, 2012 6:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 6:06 pm

Francis daha ne olduğunu anlayamadan, dengesini yitirmişti. Kızın tekrar ona asasını savurduğunu görünce, kendisini savunmaktan başka çaresi olmadığını anladı. " Protego!"
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 7:06 pm

Francis Macario [7] , Darci F. Silverswan [10]

Darci karşısındaki büyücüye şans verecekmiş gibi görünmüyor, zira bu sefer de oğlanı silahsız bırakmayı biliyor.

Francis Macario HP [4] 31-4 = 27 HP
Darci F. Silverswan HP = 40
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 7:27 am

Genç büyücünün elinden asası fırlayınca, Francis bir an ne yapacağını şaşırdı. Birkaç saniye düşünüp, hızla asasının bulunduğu yöne fırlattı kendisini. Ardından zar zor aklına gelen ilk büyüyü savurdu. " Dawod! "
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 9:34 am

Şans gerçekten de benden yana gibiydi. Rakibin asasını elinden fırlatmıştım. Bir kaç saniye öylece bekledim. Francis'in asasına yöneldiğini fark edince aklıma gelen en mantıklı büyüyü söyledim 'Dilkilit!'
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 9:49 am

Francis Macario [9] , Darci F. Silverswan [4]

İki genç de büyülerinde başarısız olurlarken Darci'nin büyüsü kendisine tepiyor. Genç cadı bir el konuşamayacak.

Francis Macario HP = 27
Darci F. Silverswan HP [6] 40-6= 34
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 10:31 am

Francis, kendi büyüsünün bir kez daha başarısız olduğunu fark edince, içinden lanet okuyup ayağa kalktı. Neyse ki karşısındaki cadının büyüsü geri tepmişti. Bu durumdan yararlanarak asasını salladı. " Sersemlet! "
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 3:50 pm

Başarıyı bu kadar tatmışken şimdi bu şansızlık da ne! Francis'in dilkilite yakalanması gerekiyordu benim değil! Sesim yuoluğum çıkmıyor çaresizce üzerime gelecek büyüyü bekliyorum.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 3:57 pm

Francis Macario [18] , Darci F. Silverswan [-]

Francis genç cadının karşısında sağladığı avantajı oldukça iyi bir şekilde kullanıyor ve onu sersemletmeyi başarıyor. Genç cadı neler olduğunu şaşırsa da, kendisini toplamayı başarıyor.

Francis Macario HP = 27
Darci F. Silverswan HP [4] 34-4= 30
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 4:08 pm

Üzerime gelen ışık huzmesinin ardından başım dönüyor, gözlerim net görmemeye başlıyor. Etraf neden bu kadar puslu? Bir kaç adım geri atıp asa tutmayan elimi alnıma götürüyorum. Önümde siyah bir karartı var, Francis'in cübbesi olduğunu tahmin ediyorum. Görüntüler netleşmeye başlıyor. Francis'in gözleri ile teması kurduğumda asamı sertçe sallıyorum 'Everte Statum!'
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 4:30 pm

Francis, büyüyü oldukça iyi yapmasına karşın karşısındaki kız fazla zarar görmemişe benziyor. Büyücü içinden bir kez daha lanet okuyor. Bu düello hemen bitse iyi olur. " Dawod! "
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 5:01 pm

Francis Macario [17] , Darci F. Silverswan [19]

İki genç de büyülerinde başarılı bir performans gösterirken, karşılarındaki rakiplerini vuruyorlar.

Francis Macario HP [9] 27-9= 18
Darci F. Silverswan HP [9] 30-9= 21
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 5:07 pm

Francis havada taklalar attıktan sonra hızla sert zemine çarpmıştı. Her yeri ağrırken kalkması zor olmuştu; fakat bu işin bir an önce bitmesini istiyordu. Gözlerini kısıp, bağırdı. " Boxposio! "
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 7:11 pm

Üzerine gelen ışık huzmesi vücüdümda acılara neden oluyor. Bu darbeler, bu acı.. Tarif edemiyorum. Dişlerimi sıkıyorum, bu iş artık bitsin. 'Sectumsempra!'
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 8:20 pm

Francis Macario [14] , Darci F. Silverswan [8]

Francis büyüsüne oldukça iyi bir şekilde odaklanıp, küçük çaplı da olsa bir patlama yaratırken Darci başarısız oluyor.

Francis Macario HP = 18
Darci F. Silverswan HP [5] 21-5= 16
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:05 am

Francis tekrar asasını savuruyor. " Dawod! "
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:05 pm

Darci hırslanarak büyüyü haykırdı ''Sectumsempra!''
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:43 pm

Francis Macario [20] , Darci F. Silverswan [5]

Francis harika bir büyü yaratıp, genç cadının vücudunda kesiklerin oluşmasını sağlarken Darci düelloya karşı beslediği bütün dikkati kaybetmiş gibi görünüyor.

Francis Macario HP = 18
Darci F. Silverswan HP [5] 16-5= 11
Darci F. Silverswan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darci F. Silverswan

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:57 pm

Neden tüm bu aksilikler, neden! Panikliyorum, ne yapacağım şimdi? Vücudumda kesikler oluşmaya başaladı. 'Ahh.' Canım acıyor, hem de çok, çok çok! 'Hayır pes etmek yok.'Henüz bitmiş bir şey yok, bu sefer olacak, olmalı. 'Sectumsempra!'
Francis Macario
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francis Macario

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 3:24 pm

Francis karşısındaki güzel cadının haline üzülüyordu. Bir an şu turnuvaya katılma fikrinin yanlış olduğunu düşündü; fakat genç cadı hırslanıp üçüncü kez aynı büyüyü tekrarlayınca asasını savurmak zorunda kaldı. Eğer sectumsempra büyüsü başarılı olursa Francis kim bilir ne yapardı. Hayır, hayır. Buna izin vermemeliydi. " İmpedimenta! "
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Francis Macario - Darci F. Silverswan   Francis Macario - Darci F. Silverswan Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 9:01 pm

Francis Macario [15] , Darci F. Silverswan [6]

Francis bir kez daha büyüsünde başarılı oluyor ve Darci'yi gafil avlıyor.

Francis Macario HP = 18
Darci F. Silverswan HP [8] 11-8= 3

Francis Macario - Darci F. Silverswan
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Darci F. Silverswan
» Darci F. Silverswan
» Darci F. Silverswan