Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]

+10
Richard Chancellor Jr.
Lestat Audrica
Verona Moretti
Jovana Kirochka
Anika Jørgensen
Lotte Noa Krüger
Julian Granville
Antonije Stanlavis
Paolo Moretti
Bjørn Devereaux
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Jovana Kirochka
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Jovana Kirochka

Kan Durumu : safkan
Rp Partneri : ethan

Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 3:30 pm

Takım kaptanından azar işittikten hemen sonra başarılı bir atış yapınca yüzüne bir gülümseme yayılıyor. Bu sefer Richard'ın yanına uçuyor ve onu korumak için etrafa bakıyor. Maçın sonlarına geldikleri aşikar. Bu yüzden herkes arayıcılara saldıracak. Jovana Richard'ı korurken fırsat bulduğunda Paolo'nun işini bitirmeyi düşünüyor.
Paolo Moretti
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Paolo Moretti

Kan Durumu : melez

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 4:28 pm

Bludgerların Chancellor kabızına yakalanmalarını umarak Snitch'e doğru uçuyorum. Fiuuu.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : Andreina Barries
Özel Yetenek : Meta, Zihinfendar.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 4:41 pm

Sayı yapmamızla gülümsüyorum ve içim bir nebze de olsa rahatlıyor. Demek ki her şey o kadar umutsuz değil. Sinirli hufflepuffların özellikle de vurucuların Richard'a daha sert dalacaklarından emindi. Bu yüzden ona doğru uçtu ve bedenini gelen saldırılara siper etti mümkün olduğunca. Richard bu oyundaki en önemli taştı. Sevse de sevmese de topu tutana kadar onu korumak zorundaydı.
Lotte Noa Krüger
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Lotte Noa Krüger

Kan Durumu : Safkan.
Rp Partneri : Chancellor.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 6:05 pm

En sonunda yaptığı sayı ile keyfi yerine geliyordu. Maçın sonunda en azından bir işe yaramadım diyemeyecekti. Biraz çıkarcı bir düşünce olabilirdi bu ama umurunda değildi. Neşesi ve kendine güveni yerine gelmişti. Şimdi tekrar atağa geçme vaktiydi. Yeniden kırmızı topla birlikte dalışa geçti. Yine o topu Hufflepuff direklerinden sokmak istiyordu. Eğer kendi yapamayacak konumda olursa zaten hemen birine pas verirdi.
Cornelius Dante Lee
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Cornelius Dante Lee

Rp Partneri : Javier Greshnik.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 6:07 pm

Ve işte sayı! Lotte'nin sayı yapmasıyla bir likte çok sevindim. Hatta havalara bile uçtum! Artık son anlara yaklaşmıştık. Nefesimi sıkıca tuttum ve takımdaki tüm oyunların ne yapmaya çalıştığını anlamak için etrafıma bakındım. Herkes kendine bir görev seçmişti çoktan. Ben de son sayıyı yapmak için can atıyordum artık. Tüm nefesimi tuttum ve yeniden havaya fırlayan topa odaklandım.
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Antonije Stanlavis
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Antonije Stanlavis

Kan Durumu : Melez
Rp Partneri : Savannah'dan alacak. Kalbini.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 7:05 pm

Yediğimiz sayı ile beraber morali bozuluyor genç adamın. Ama yine de önde olmalarının avantajı var. Üstelik Paolo da Snitch'i görmüş gibi. Yine taktik değiştirmeden Paolo'yu korumaya çalışıyor. Bir yandan da gelecek olan Bludger'ı Richard'a gönderecek.
Vålkyrie Sileas
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vålkyrie Sileas

Kan Durumu : bulanık.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 9:17 pm

Tam Quaffle'ı yemek üzereyken hakemin onu almasıyla hayal kırıklığına uğruyorum. Neyse artık, ikinci kez bu çemberlerden geçmeye kalkarsa cidden onu mideye indireceğim.
Merlin
Ev Cini
Ev Cini
Merlin

Kan Durumu : threeletters.
Rp Partneri : Pade's dirty laundry.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 4:48 am

Lotte'nin quaffleı kapıp sayı yapması keyfini yerine getirdi genç büyücünün, çemberlerini koruma işine devam etti.
April Dornan
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
April Dornan

Kan Durumu : Muggle doğumlu.

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 10:51 am

Topu yakalamayı başarıyorum ama omzum hala feci acıyor ve top, her zamankinden ağır geliyor bana. Tutmakta zorlanıyorum. Bundan sonra olanlarsa benim için bir kamera şakası gibi. Topun son anda elimizden kaçmış olmasına yıkılıyorum neredeyse ve bizim çemberlerimizden geçmesini izliyorum hoşnutsuzlukla. Bu maç git gide hırslandırıyor beni.
Bjørn Devereaux
Bjørn Devereaux

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 11:03 am

Julian ile neredeyse çarpışıyorduk. Lanet, bu çocuk önüne bakmıyor mu? Çocuktan biraz uzaklaştıktan sonra maçın durumuna bakıyorum. Bir sayı yapmamız güzel, en azından çemberlerimizden top geçmiyor tekrar. Ayrıca iki Arayıcı da altın topu görüyor. Tekrar bir Bludger görüp, Paolo'ya yollamalıyım.
Bjørn Devereaux
Bjørn Devereaux

MesajKonu: Geri: Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]   Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon] - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 10:22 pm

Kovalayıcılar:
* Verona Moretti [12], Anika Jørgensen [5], April Dornan [14], Lestat Audrica [13], Lotte Noa Krüger [17], Cornelius Dante Lee [11]

-Cornelius, serbest haldeki topu yakalıyor. Yakalamasıyla Verona'nın topu ellerinden alması bir oluyor. Fazla ilerleyemeden Lestat'a geçiyor top bu sefer. Hufflepuff çemberlerine yönelen çocuk, April'ın topu kucaklamasıyla şaşıyor. April, Ravenclaw çemberlerine dönmüş ilerliyor ki Lotte, topu alıyor. Hufflepuff çemberlerine gelmiş topu fırlatıyor.
Ravenclaw'a 10 puan!

Vurucular:
* Antonije Stanlavis [5], Julian Granville [6], Bjørn Devereaux [8], Jovana Kirochka [11]

- Diğer üç oyuncu toplara vuramazken Jovana, sert bir şekilde Bludger'ı hedeflediği kişiye gönderiyor ve maçın gidişatını değiştirmiş gibi görünüyor.

Tutucular:
* Valkyrie Sileas [7], Uther Lied [9]

- Lotte, sert bir şekilde atak yaparak Valkyrie'nin hemen sağ tarafındaki çemberden topun geçmesini sağlıyor.

Arayıcılar:
* Paolo Moretti [10], Richard Chancellor Jr. [20]

- Paolo, Budger'ın bacağına çarpmasıyla hızını kaybediyor. Richard, bunu fırsat bilip hızlanıyor ve altın topu yakalıyor.
Paolo Moretti: 4-3=1 HP

Hufflepuff: 20
Ravenclaw: 170

Maç bitmiştir. Ravenclaw galip.

Hufflepuff - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-