Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Radbourne, Ravyn Mia.

2 posters
YazarMesaj
Ravyn Mia Radbourne

Radbourne, Ravyn Mia. Empty
MesajKonu: Radbourne, Ravyn Mia.   Radbourne, Ravyn Mia. Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2012 6:58 am

Ravyn Mia Radbourne.
    Çoğu zaman yaşından büyük tavırlar sergilese ve olgun bir kişiliğe sahip olduğu söylense de zaman zaman küçük bir çocuğun ruhu onun bedenine sığınıverir. Bu gibi durumlarda şeytani kişiliği tamamen bir maske gibi yere düşer ve bir başkası olarak dünyanın üzerine iner. Fakat öyle ki Büyücü Dünyasında hiç kimse onun bu çocuksu ruhunu bilmez. O haylaz çocuk bedeninden kaçtığında ise şeytanın varisiymişcesine karanlık pelerinini üzerine örter ve diktiği kaşlarının altından manalı bakışlar atar etrafına. Kibri öylesine sarar ki etrafını, aydınlığa ömrünü adamış insanlar onun yanına yaklaşmak dahi istemez. Burnunun dikine gidişi, ne denirse densin son sözü yine kendisinin söyleyişi herkesin canına tak ettirir. Ve açık bir şekilde Ravyn, etrafındaki insanlar tarafınca sevilmez. Birilerine yardım etmekten hoşlanmaz, yardım meleği timsali gezenlerden nefret eder. Bu tip insanları ziyadesiyle itici bulur ve böyle kişilerin yer yüzünde barınması ona göre yanlıştır. Herkesin kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini düşünür. Büründüğü alaycı ve umursamaz kişiliği her türlü tavrından ağır basar. Çevresindekileri veyahut kendini kızdıranları kırmaktan, incitmekten çekinmez, iki kelamı içinde tutmayı hiçbir şekilde beceremez
    Elisamarie D. Cramoisi bana aitti.~
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kan Durumu :

Radbourne, Ravyn Mia. Empty
MesajKonu: Geri: Radbourne, Ravyn Mia.   Radbourne, Ravyn Mia. Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2012 11:23 am

Slytherin! V. sınıf.

Radbourne, Ravyn Mia.
1 sayfadaki 1 sayfası