AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Profesör Alımları.

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Profesör Alımları.   Paz Ocak 29, 2012 6:32 pm

Profesör olmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki formu eksiksiz doldurmaları yeterli olacaktır.

Ad ve Soyad:
Yaş:
İstenilen Profesörlük:
RP Örneği:

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Robert de Marqué Albusan

avatar

Mesaj Sayısı : 1881
Özel Yetenek : Animagus, anka.
Yaş : 40

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Ocak 29, 2012 6:41 pm

Robert de Marqué Albusan

28

İksir ve Gryffindor Bina Sorumluluğu



Nisanın on dördüydü. Zamanını bulutlarla saklambaç oynayarak geçiren güneşin vakti dolmuş, yerini tüm varlığıyla ışık saçan dolunaya bırakmıştı. Dolunayın ışığı o kadar kuvvetliydi ki sanki milyonlarca ateş böceği ay denen devasa yatağa uzanmış, dünyaya göz kırpıyordu.

Aşağıda -aydan çok uzaklarda- Yasak Orman’a giden dar patika yolda bir çocuk –merakın ipekten kollarında kıvranan bir çocuk- ilerliyordu, karanlıktan saklanarak… Çocuğun ortalama bir ev cininden biraz daha uzun olan boyundan birinci sınıf öğrencisi olduğu anlaşılıyordu. Saman sarısı saçları dağınık, perçemleri deniz mavisi gözlerinin üzerine düşmüş bir haldeydi. Üzerinde kışlık, siyah bir pelerin vardı ve bedeni gecenin cazibesine kapılmış, ruhu ormanın ruhuyla dans ediyordu. Birkaç adımda bir duraksıyor, etrafına bakınıyor ve sonra şövalyelere özgü bir vakarla –korku nedir bilmezcesine- ilerlemeye devam ediyordu.

Hogwarts saat kulesinin çığlıkları gece yarısını hatırlatırken vakit dolmuştu ve bu sarışın çocuğun kaderi daha yeni doğan bir başka çocukla bağlanıyordu kehanetin ve aydınlığın ipleriyle… On ikinci çığlık da yankılanınca arazide giderek yaklaşan bir toynak sesi duyuldu. Çocuk ilk bulduğu çalılığın dibine atmıştı kendini. İlk baştan beri hafifçe seyreden titremesi artmış, solukları derinleşmişti. Ses iyice yaklaştığında tüm heybetiyle bir adam, hayır at! Ya da ikisi birden: Bir At-adam!

Evet, bir At-adamdı. Bilgece parıldayan gözlerini aya dikmiş bir şekilde derin derin düşünen bir başka At-adama yaklaştı ve: “Ay bugün ne kadar da parlak değil mi Niuquam?” dedi göğüs kıllarının arasındaki yeşil yaprakları silkeleyerek. Niuquam’ın cevabı ise biraz gecikti, At-adam oldukça düşünceli görünüyordu: “Evet Radon, ay bugün çok parlak ama köşesinde bir karaltı var, tıpkı gelecek gibi!” dedi fısıldarcasına. Radon ise arkadaşının bu halinden şüphelenmişti; çünkü ne zaman böyle davransa At-adam yasalarını çiğnerdi, acaba şimdi neler düşünüyordu?

“Yine ne düşünüyorsun Niuquam, ay ve yıldızlar kadim sırlarını mı sundular sana?” dedi sorgularcasına. Niuquam gerçeği söyleyip söylememekte biraz tereddüt etti, Radon insan ırkına karşı kin ve nefretle doluydu; ancak Radon’un ısrarlarına dayanamadı ve: “Evet, ay ve yıldızlar insanlığın kaderini yıllar önce olduğu gibi yine bir çocuğa bağlandığını, bu çocuğun bu gece, karanlıkla aydınlığın meyvesi olarak dünyaya geleceğini, karanlık ve aydınlığın tüm süsleriyle bezenmiş olarak doğacağını; ancak bu sefer çok daha zor olacağını söylüyor.” dedi. Her halinden bu kehaneti bir büyücüye söylemeye yelteneceği belli oluyordu.

Radon büyücülere ve büyüye duyduğu öldüresiye nefretle Niuquam’a bağırmaya başladı: “Sakın insanları uyarayım deme! Bizi buraya tıkan, aşağılık muamelesi yapanlar doğanın gizemlerinden haberdar olmayı hak etmiyorlar!” sesi o kadar gür hatta korkutucuydu ki ormanın derinliklerindeki yüzlerce karaltı gecenin karanlığında ayrıldı ormandan. Kuşların kanat çırpışlarının arasında ağırdan bir toynak sesi duyuluyordu ve birkaç saniye sonra bir At-adam daha belirdi. Gelen At-adam oldukça yaşlıydı. Derisi incelmiş, mor damarları belli oluyordu ağarmış göğüs kıllarının ardında; ancak diğer At-adamlar üzerinde sarsılmaz bir otoritesi vardı. Geldiğinde iki At-adam da saygıyla başlarını eğmiş ve At-adamlara özgü bir saygı gösterisi yapıyordu. Birkaç saniye bir başak misali durduktan sonra Radon yavaşça başını kaldırarak: “Efendi Mordré bir sorun mu var?” dedi hafiften ürkerek.

Mordré yılların tecrübesiyle süzdü onları ve yılların yıprandırdığı sesiyle olabildiğince gür bir şekilde: “Sesiniz tüm ormanı ayağa kaldırdı, ormanın düzeni bozul- öhhö, öhhö!” dedi; ancak iltihaplanmış akciğerleri izin vermiyordu rahatça konuşmasına…

Rodon yeniden ateşlenmiş ve: “Efendi Mordré, ay ve yıldızlar –gökyüzünün bilge efendileri- Niuquam’ a geleceğin sırlarını sunmuş; ancak o kutsal aya ve kurallarımıza ihanet ederek insanlara bu sırrı vermeyi düşünüyor, bize aşağılık muamelesi yapan insanlara!” dedi, son sözlerini daha da vurgulu söylemişti. Mordré gençliğinde oldukça iyi ve bilge bir liderdi; fakat yaşlılık beraberinde zayıflığı da getirmişti onun için. Nefrete karşı koyamıyordu ve son yıllarda kurallara itaatsizlik konusunda da çok sertti… Genç olmanın ne demek olduğunu unutmuştu adeta. Oysa Niuquam’ın içinde savaş davulları çalmaya başlamıştı, hayatı boyunca doğru olanı daha doğrusu doğru olduğuna inandığı şeyi yapmıştı ve şimdi de öyle olacaktı.

Niuquam daha Mordré kararını belirtmemişken çalılıkların üstünden atlayarak Hogwarts’a doğru koşmaya başlamıştı; ancak Radon ondan daha hızlıydı… Henüz birkaç metre gitmişti ki mürver dalından yapılmış At-adam oku ıslık çalarak saplandı bağrına heybetli At-adamın ve yere yığıldı koca cüssesiyle. Tek tesellisi ise kehanetin insan ırkına duyurulmuş olmasıydı… Evet, ilk başından beri biliyordu Niuquam çocuğun varlığını.

Tüm bu olaylar olurken saman sarısı saçlı çocuk –Robert- ise çalılıkların arasında bir yılan çıngırağı misali titriyordu. At-adamın kehaneti, gözlerindeki ışıltı, ıslık çalan ok, iki karaltının soğukkanlılıkla uzaklaşışı… Hepsini tekrar tekrar yaşıyordu hıçkırıkları eşliğinde…

Birden ormandaki tüm renkler birbirine girmişti, çocuğun saman sarısı saçlarından dolunayın parıltısına kadar yer ve gökte ne varsa hepsi birbirine girmiş bir renk cümbüşü oluşturmuştu… Renk cümbüşü giderek hızlanarak bir girdap oluşturdu… Sanki girdap mekânı ve zamanı tüm gerçeklikleri çekiyordu içine ve artık çocuk çok uzaklarda kalmıştı. Girdap ışık hızına ulaştığında tüm renklerin birbiriyle çarpışmasıyla bir ışık patlaması… Yeni bir zaman ve mekân…

Bu sefer ormandan çok uzaktaydık, Little Harley’de beyazlara bürünmüş bir odada, bir hasta odasındaydık. Güneş son demlerini yaşamaktaydı unutmabeni mavisi semada. Robert ise beyazlar içindeki hasta odasında tezat oluşturan tek şey olarak oturuyordu. Ormanda yaşadıklarının üzerinden uzun yıllar geçmişti, saçları yılların getirdiği beyazları ağırlıyordu artık. Gözleri hüzünle, ruhuysa düşünmenin verdiği acıyla yanıyordu. Nereden bakılırsa bakılsın değişmişti, güçlenmişti, titremiyordu. Tek değişmeyen şeyse kehanetle olan bağıydı, o güçlü bağ her geçen gün güçlenerek sarıyordu tüm geleceğini bir sarmaşık misali. Yatağın kenarındaki kreton koltuğa oturmuş, gece mavisi cüppesinin altında bacak bacak üstüne atmış, yakut kakmalı bastonunu çeviriyordu elinde. Gözleri hayat denen karmaşada boğulmuş, yenilmekte olan bir kadının, eski bir dostun üzerindeydi. Onu bu erken gelen sondan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdı, çırpınıyordu yüreği; ancak ruhu bir türlü kavuşamıyordu çıkışa… Kızgın çöllerde susuz kalmış gibiydi. Bir nehir, bir vaha, bir çıkış yolu arıyordu…

Güneş son dakikalarını yaşarken son bir fikir sunmak için eski dostu Melainé’ye döndü: “Melainé, istersen senin içi-“ ancak sözünü bitiremeden durmuştu; çünkü Melainé’ ye bir şeyler oluyordu. Göz bebekleri irileşmiş, göz akı görünmüyordu. Somut dünyadan başka bir âleme açılmıştı gözler, belki geleceğe belki geçmişe… Aynı zamanda kendine ait olmayan bir sesle bir şeyler fısıldadı, sesinde bir gizem vardı: “Geliyor, aydınlıktan gelen karanlık çok yakında… Kayalıklardan doğacak güneş ve batışı getirdiklerini silemeyecek… Güneşin getirdiklerini bir başka kızıllık yok edebilecek…” Sözleriyle beraber başka bir şey de bitmişti sanki. Büyük görücü son kehanetini düğümlerken kasılan kasları kehanetin bitişiyle gevşemişti, hiç var olmamışçasına boştu yeşil gözler, kirpikleri bir damla yaşı ağırlıyordu.

Robert gözlerinde yaşla güneşin son ışıklarının da kayboluşunu izliyordu, güneş Melainé için bir daha doğmayacaktı. At-adamın kehaneti içinse daha da aydınlıktı gelecek… Derken renklerin dansı tekrar başladı: Renk cümbüşü, girdap ve ışık patlaması. Ancak bu sefer beyaz ışık renklerini bahşetmemişti, renkler yerine gerçek olamayacak kadar güzel, bu dünyadan olamayacak kadar kirlenmemiş bir müzik sardı, bir ankanın şakıması gibiydi ya da Robert’in ruhunun fısıltıları… Müzik bir süre devam ettikten sonra bir ses duyuldu -Robert’in daha önce de birçok kez duyduğu bir ses, sanki hayat pınarında yıkanmışçasına berrak ve büyüleyici bir ses- duyulmuştu: “Hislerine güven, güneşin getirdiklerini yok edecek kızlığı biliyorsun ve onun koruyucusu sensin! Tıpkı Merlin ile Arthur gibi…” dedi ve ardından ankanın şarkısı durdu. Şarkının durmasıyla beraber Robert’in kaybettiği hisleri yerine gelmişti sanki rüyasında gördüklerinin etkisiyle boynunu yırtmıştı herhalde. Yavaşça gözlerini araladı, yanı başındaki cilalı sehpanın üzerindeki ipek mendili aldı ve boynundan aşağıya ılık ılık inen kanı temizledi. Ufak bir büyüyle hallederdi. Asıl sorun rüyasıydı, sesin dedikleriydi. Şimdiye kadar hep doğruyu söylemişti iyi ya da kötü ama doğru…

Bir süre öylece durup doğan güneşi izledi. Ne yapacaktı, Tierra hazır mıydı, kehaneti yoldaşlığa söylemeli miydi yoksa sır olarak mı kalmalıydı? Beyni zonkluyordu o kadar çok soru vardı ki, o kadar çok sorun vardı ki nereden başlayacağını bile bilmiyordu. Tek bildiği: Yapabileceği tek şeyin Tierra’yı korumak ve gerekirse bu yolda, aydınlık uğruna ölmek olduğuydu.




*** Renk cümbüşü olmaması açısından tüm yan karakterleri aynı renk yaptım, umarım yeterlidir. Bir de RP ÖRneği RP gücümüzü ölçmek amaçlı değil mi; çünkü ders ile ilgili yapmadım öyleyse onu yapabilirim. Daha önce de Godricshollow RPG' de müdür/profesördüm zaten.


En son Robert de Marqué Albusan tarafından Paz Ocak 29, 2012 6:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mathias Montaine

avatar

Mesaj Sayısı : 135
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Ocak 29, 2012 6:47 pm

Mathias Montaine
30
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma / Slytherin Bina Sorumluluğu

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Ocak 29, 2012 6:57 pm

Başvurularınız onaylanmıştır. Rütbeleriniz veriliyor. Ancak bina sorumlulukları sonradan belirlenecektir. Bina sorumlusu olmak isteyen üyelerimiz, başvurularına not düşmeye devam edebilirler.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Andreina Barries
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 628
Kan Durumu : Safkan olduğunu sanıyor.
Özel Yetenek : Zihinbendar, metamorfmagus.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Ocak 29, 2012 7:56 pm

Ad ve Soyad: Pierre Chevalier
Yaş: 28
İstenilen Profesörlük: Biçim Değiştirme / Slytherin Bina Sorumluluğu mümkünse.
RP Örneği: Buraya koymuştum Gerekirse yine koyabilirim.



En son Pierre Chevalier tarafından Ptsi Ocak 30, 2012 9:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Ocak 29, 2012 8:09 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Rütbeniz veriliyor.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Elise Wagner
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
avatar

Mesaj Sayısı : 179
Kan Durumu : Melez
Rp Partneri : Pm
Yaş : 24

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Ocak 30, 2012 7:21 pm

Ad ve Soyad: Elise Wagner.
Yaş: 29.
İstenilen Profesörlük: Muggle Bilimleri. // Gryffindor'un bina sorumluluğuna da talibim ^^.
RP Örneği:


Spoiler:
 


En son Elise Wagner tarafından Ptsi Ocak 30, 2012 7:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Ocak 30, 2012 7:22 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Rütbeniz veriliyor.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jillian Temple

avatar

Mesaj Sayısı : 28
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Ocak 30, 2012 8:33 pm

Jillian Temple
28
Mitoloji / Ravenclaw Bina Sorumlusu
Burada
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Ocak 30, 2012 8:35 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Rütbeniz veriliyor.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Vyacheslav

avatar

Mesaj Sayısı : 107
Kan Durumu : Safkanız çok şükür.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Ocak 30, 2012 8:56 pm

Ad ve Soyad:: Vladimir Vyacheslav
Yaş:: -Ünlü belirlenemedi ancak en fazla 30-
İstenilen Profesörlük:: Tılsım / Ravenclaw Bina Sorumluluğu.
RP Örneği:: Stanislaus Kostka asıl karakterim.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Ocak 30, 2012 9:00 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Rütbeniz veriliyor.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aphra Avichayil

avatar

Mesaj Sayısı : 17
Kan Durumu : *

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   C.tesi Şub. 04, 2012 5:11 pm

Aphra Avichayil, yirmi sekiz, Kehanet ve Hufflepuff sorumluluğu.
Vibeke Ingebjørg yan karakterimdir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Louvenia Mansfield
Cadı
Cadı
avatar

Mesaj Sayısı : 132
Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : Ümmühan
Özel Yetenek : Kutup Ayısı.
Yaş : 26

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   C.tesi Şub. 04, 2012 6:28 pm

¨¨ Louvenia Mansfield
¨¨ Yirmi bir
¨¨ Bitkibilim
Rol oyunu örneği Lysander Morpheus'a yollandı.


En son Louvenia Mansfield tarafından Cuma Şub. 10, 2012 10:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   C.tesi Şub. 04, 2012 6:29 pm

Başvurularınız onaylanmıştır.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Florence Jourdain
Vampir, Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi Çalışanı
Vampir, Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi Çalışanı
avatar

Mesaj Sayısı : 111
Kan Durumu : Melez

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Perş. Şub. 09, 2012 5:40 pm

Ad ve Soyad: Florence Jourdain
Yaş: 25 (aslen 120)
İstenilen Profesörlük: Sihirli Yaratıkların Bakımı (Vampir rütbesinin de kalmasını rica ediyorum, Lupin örneğini ele alırsak hem yaratık hem de profesör olmanın mümkün olduğunu düşünüyorum eheh. Bir de rütbe olduğu renkte kalırsa sevinirim. Olursa yani tabii.)
RP Örneği: Cornelia van Gärtner, ama koyayım yine de.


Spoiler:
 

Kodları halledemedim şimdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 1278
Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Cuma Şub. 10, 2012 11:13 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Rütbeniz veriliyor.

  # Profesör alımlarımız bitmiştir.

_________________


  Mesela:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Adrasteia Quiwen

avatar

Mesaj Sayısı : 2016
Kan Durumu : Safkan.
Rp Partneri : He is like a cage, Richard.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   C.tesi Şub. 25, 2012 12:15 pm

Yeni bir mitoloji profesörü aranmaktadır, bilginize.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Payton A. Ramolino
Mitoloji Profesörü, Ravenclaw Bina Sorumlusu
Mitoloji Profesörü, Ravenclaw Bina Sorumlusu
avatar

Mesaj Sayısı : 757
Kan Durumu : damarımda zeus kanı var arkadaş.
Rp Partneri : mitoloji<3

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   C.tesi Mart 10, 2012 12:34 pm

Ad ve Soyad: Payton Artemis Ramolino
Yaş: 26
İstenilen Profesörlük: Mitoloji Profesörlüğü
RP Örneği: Majesta W. Wizardking desem yeterli olur mu ki?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Adelphe Ida Rigola

avatar

Mesaj Sayısı : 495
Kan Durumu : Safkan.
Rp Partneri : Jaiden.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   C.tesi Mart 10, 2012 12:42 pm

Rütbe veriliyor.
Profesör kadrosu dolmuştur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nienna Elenasse

avatar

Mesaj Sayısı : 283
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Ptsi Mart 12, 2012 6:02 pm

Bitkibilim dersi boştadır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Isabella Serena Lively

avatar

Mesaj Sayısı : 19
Kan Durumu : Safkan.
Yaş : 25

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Salı Mart 13, 2012 9:38 pm

Ad ve Soyad: Isabella Serena Lively
Yaş: 27
İstenilen Profesörlük: Bitkibilim profesörü.
RP Örneği:

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nienna Elenasse

avatar

Mesaj Sayısı : 283
Kan Durumu : Safkan.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Çarş. Mart 14, 2012 2:36 pm

Kabul edildi, rütbe veriliyor.
Kontenjan dolmuştur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Adrasteia Quiwen

avatar

Mesaj Sayısı : 2016
Kan Durumu : Safkan.
Rp Partneri : He is like a cage, Richard.

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Mart 25, 2012 4:50 pm

SYB profesörlüğü açıktadır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Johann Rainhard

avatar

Mesaj Sayısı : 203
Kan Durumu : Safkan

MesajKonu: Geri: Profesör Alımları.   Paz Mart 25, 2012 4:58 pm

Ad ve Soyad: Kabul edilirse karakter açacağım.
Yaş: -
İstenilen Profesörlük: SYB
RP Örneği:

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Profesör Alımları.
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Animagus & Kurtadam Alımları
» `Mitoloji Dersi; Ders Alımları´
» Boleyn Ailesi Alımları

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Karakter Gelişimi :: Karakter Oluşturma :: Yetişkin Karakter Başvuruları-
Buraya geçin: