Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch

4 posters
YazarMesaj
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Veela, Meta.

Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Empty
MesajKonu: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2012 6:54 pm

Girişinizin ardından selam vererek büyünüzü yapabilirsiniz.
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

Kan Durumu : *

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 10:35 am

Düello salonuna girdiği anda Hazelle tüyler ürpertici havanın kendisini etkisi altına aldığını hissedebiliyordu. Rakibi belirlendiğinde Hufflepufflı kız ile eşleşmekten memnundu. En azından karşı bir cins ile yüzleşmek zorunda kalmayacaktı, gerçi Hazelle'ın kimseyi yüceltmek ya da küçümsemek gibi bir hakkı yoktu. Sonuç olarak hepsi aynı dersleri görüp, aynı şeylerden sorumlu tutuluyorlardı. Genç cadı asasını çıkarıp yüzüne yakın tutarak, yarım bir şekilde eğildi. Amacı düelloya başlamadan hemen önce gereğini yaparak karşısındakine selam vermekti. Liljana'nın da aynı şeyi yaptığını görünce yüzünde minik bir tebessüm oluştu. Sonraki saniye asasını genç kıza doğru yöneltti ve "Dilkilit!" dedi.
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

Kan Durumu : safkan.
Rp Partneri : bu fasulya yedi buçuk lira. (benim bi adım var!) -lucio

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 11:01 am

Şuan bu düello salonunda bulunmasının herhangi mantıklı bir açıklamasını bulmaya çalıştı ama yine de çözemedi. Tamam, aptal bir kız değildi ama eğlenmeyi derslerden daha çok önemsediği apaçıktı ve düello salonunda büyüler savurmak da onun eğlence anlayışına pek de uymuyordu. Bir de zavallı kız bir Ravenclaw ile eşleşmişti! Resmen zeka falan saçıyorlardı onlar etrafa. Selamını verirken içinden bildiği on numara sureleri okudu ki ölüp kalmasın. "Sersemlet!" Hee, sersemlet, dünyanın en yaratıcı ve en güçlü ve en zekice büyüsü. Allam kesin buradan ölüsü çıkacaktı.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : Andreina Barries
Özel Yetenek : Meta, Zihinfendar.

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 12:44 pm

DM:

Hazelle'nin (8 ) büyüsü rakibin hızına yetişemezken Liljana Hazelle'den kaçayım derken konsantrasyonunu kaybediyor. (4) ve büyüsü geri tepip kendisini sersemletiyor. Ee, kime niyet, kime kısmet.

Liljana HP: 40-5=35

Hazelle HP: 40

Liljana bir tur büyü yapamayacak.

En son Lestat Audrica tarafından C.tesi Tem. 07, 2012 10:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 6:12 pm

Genç cadı bu sefer başaracağına dair inancını tam tutarak asasını Liljana'ya doğru çevirdi. Hızlı bir şekilde, "Glacius!" dedi.
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 8:14 am

Allam ne olmuştu tövbe bismillah bir şey olmuştu, neredeyse ağlayarak Lucio'yu isteyecekti. Yok yok, ölüyordu kessin ölüyordu.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 10:08 am

DM:

Hazelle (19) açık hedefe oldukça iyi bir büyü yolluyor ve buzlar cadıyı ciddi anlamda yaralıyor ( 8 )

Liljana HP: 35-8=27

Cadı yaraların hissiyle acı içinde açıyor gözlerini. Çabuk durumu eşitlemek için sağlam bir büyü yollamalı. Yoksa işi zor görünüyor.
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 10:48 am

Ya oldu mu ama şimdi bu, oldu mu? Canı iyice yanarken ağlama işini tekrar değerlendirmesi gerekmişti, ama yoğğ tatlım yoğğğ, böyle kolay pes edemezdi. "Gölgelerin gücü adına! Stupefy!" Daha ölmek için çok gençti, he-man gelip onu bu acıdan kurtarmalıydı artık...
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:14 am

Genç cadı karşısındaki kızın açığından yararlanarak büyüsünü başarılı kıldığı için oldukça memnundu. Yüzündeki gülümsemeyi çabucak sildi ve ciddileşmeye çalıştı. Daha işler bitmiş sayılmazdı."Levicorpus!" dedi.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 11:34 am

DM:
Liljana (9) kıl payı cadıyı ıskalarken kayarak çaprazına alan cadı doğrudan büyüsünü etkili bir şekilde vuruyor. (14) Hufflepuff bu sefer de kendini tepetaklak tavana asılmış buluveriyor. Şanssız bir gün Liljana. Gölgelerin gücü pek de yanında görünmüyor.

Liljana Liberacorpus yapıp başarana kadar asılı kalacak. Başardığında hasar zarı düşürülecektir.
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:06 pm

Hatayı ben en başında yaptım düello yapmaya kalkışarak, kendimi çok takdir edicem hayatta kaldığımı kutlayarak. "Liberacorpus!" Bari bir vasiyet neyin hazırlasaydı...
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:34 pm

Hazelle, karşısındaki cadıyı başarılı bir şekilde savunmasız bıraktıktan sonra yüzünde sinsi bir gülümseme oluşmasını engelleyemedi. Asasını yeniden ona yönelttikten sonra hızlı bir şekilde, "Glacius!" dedi.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 1:07 pm

DM:

Liljana (6) büyüsü için yeterince yoğunlaşamazken Hazelle bir kez daha isabet ettiriyor. (17)

Liljana HP:27-2=25
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 1:15 pm

Ama yok yeter artık, daha da ölmezse vampir filan olduğunu düşünecekti. Gerçi vampir bile bu kadar büyü yedikten sonra ölürdü heralde. Son bir kere Lucio'ya seni seviyorum deseydi, daha öpüşmemişlerdi bile! "Liberacorpus!"
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 2:01 pm

Genç cadı elindeki avantajı kullanmak üzere asasını havaya kaldırdı ve "Rictusempra." dedi.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 12:28 pm

Liljana bu sefer mükemmel bir iniş yapmayı başarıyor. (19) Öylesine hızlı bir iniş yapıyor ki korkudan Hazelle konsantrasyonunu kaybediyor ve büyüsü fena halde geri tepiyor. (1)

Liljana HP: 25-1=24
Hazelle HP:40-10=30
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 12:35 pm

Uçan spagetti canavarı aşkına! Sonunda ayakları yere basıyordu. Ona ve Lucio'dan yapacağı ve adını Euterpe koyacağı bebeğine bir şans daha verdiği için allah diyen soğan halkasına duacıydı. "Dilkilit!" Hadi bağalım.
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 1:51 pm

Genç cadı büyüsünde başarısız olsa da pes etmiş değildi. Karşısındaki Hufflepufflı kızın hiç de küçümsenecek bir rakip olmadığını anlamıştı. Derin bir nefes alarak dikkatini topladı ve "Sersemlet." dedi.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 1:56 pm

Allah diyen soğan halkasına ettiği şükürler mi sonuç verdi Merlin mi uzak diyarlardan el verdi bilinmez Liljana yine mükemmel bir hamle yapıyor (19) Buna karşılık konuşamaz duruma gelen Hazelle büyüyü tamamlayamıyor. (8 )

Hazelle bir tur büyü yapamayacak.

Hazelle HP: 30-4=26
Liljana HP: 24

En son Lestat Audrica tarafından Ptsi Tem. 09, 2012 1:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 1:57 pm

Hazelle konuşamazken, Liljana'nın yapacağı herhangi bir büyüye karşı savunmasız kaldığı için kendisine kızıyor.
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:04 pm

Onu hayatta tutan şey aşktı kesin, doğmamış bebelerinin hatrına yapıyordu yüce Merlin bunu! Buradan sağ çıktığında "sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM!" yazan bir mektup verecekti Lucio'ya. "Everte Statum!"
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:40 pm

Liljana'nın büyüsü (4) geri tepiyor ve geriye doğru takla açarak uçuyor ancak son anda hafif bir iniş gerçekleştirmeyi başarıyor hala sağlam olduğu için şanslı sayılabilir ancak açık hedefi vuramamak da ayrı şanssızlık.

Liljana HP: 24-2=22

Hazelle tekrar konuşabillir.
Liljana Doritsch
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Liljana Doritsch

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 3:22 pm

Düelloda kaybeden aşkta kazanır kafasında büyüsünü tekrar gönderdi, "Everte Statum!" Keşke okeyde olduğu kadar düelloda da başarılı olsaydı!
Hazelle Glyndŵr
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hazelle Glyndŵr

MesajKonu: Geri: Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch   Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 5:45 pm

"Sersemlet."

Hazelle Glyndŵr - Liljana Doritsch
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hazelle Glyndŵr