Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jezebel Moraine-Alhwin Schröder

YazarMesaj
Veronica Deangelo
Tılsım Profesörü, Hufflepuff Bina Sorumlusu
Tılsım Profesörü, Hufflepuff Bina Sorumlusu
Veronica Deangelo

Kan Durumu : Fani şeyler bunlar.

Jezebel Moraine-Alhwin Schröder Empty
MesajKonu: Jezebel Moraine-Alhwin Schröder   Jezebel Moraine-Alhwin Schröder Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 8:46 pm

Olay Örgüsü: Profesör kendisini tanıtan kısa ve pek de dost canlısı olmayan bir konuşma yapıyor; tavırları son derece enerjik. Beklemeye tahammülü yokmuş gibi görünüyor. Bir an önce derse geçmek istediği belli. Konuyla ilgili hızlıca teorik bilgi verip, sınıf listelerinden rastgele çiftler belirliyor ve sınıfı eşlere ayırıyor. Bu pürüzler hallolduğunda asasını şöyle bir sallayıp sınıfın tam ortasında bir karadelik belirmesini sağlıyor. Karşı tarafta görünen şey yalnızca boşluk.
Bilgilendirme: İlk rpleriniz dersin başlangıcı ve eşlere ayrılmanızla ilgili olacak. Ardından sırayla karadeliğe adım atacaksınız. Mide bulandırıcı bir yolculuktan sonra birazdan betimleyeceğim alana çıkacaksınız. Burada çeşitli tehlikeler çıkacak karşınıza ve bu tehlikeler tek başınıza alt edebileceğiniz kadar kolay olmayacak. Ekip çalışması yapacaksınız. Yani ders, eski tılsım bilgilerinizi de kapsayacak. Ancak finalde birbirinize dersimizin konusu olan hayalbozan büyüsünü uygulamanız gerekecek. Dersteki başarınızı büyük oranda etkileyecek olan şey bu büyünün başarısı olacak.
İşleyiş: Her ikiniz de giriş rplerinizi yazdıktan sonra ben mekan betimlemesini yollayacağım. Bundan sonrası benim direktiflerim doğrultusunda ilerleyecek. Tabi başarılı olup olmadığınızı yazmayacaksınız. Eğer takıldığınız bir yer olursa pmle ulaşabilirsiniz.
Teorik Bilgi: “Imacinatio Distrupta” hayalbozan büyüsü yapmak için kullanacağınız büyülü sözler.

Jezebel Moraine-Alhwin Schröder
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» jezebel.