Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]

+10
Sharon Lechter
Edgard Fabblios
Adonia Serafina Dolores
Rachelle Jeseven
Ramona V. Lindström
Andreina Barries
Floja Feodora
Euterpe Châtillon
Karina García Dolores
Bjørn Devereaux
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Bjørn Devereaux

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Empty
MesajKonu: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2012 10:54 pm

Yılın son maçı için sahaya çıkan oyuncular, hafif rüzgârlı ve güneşli bir havayla karşılaşıyor. Maç için harika bir zaman. Oyuncular, temiz havayı ciğerlerine çekerlerken düdük, sahada duyuluyor.

''Maç başlasın!''

Slytherin:
Arayıcı: Ramona V. Lindström
Kovalayıcı: Edgard Fabblios
Kovalayıcı: Floja Feodora [K]
Kovalayıcı: Joseph Shepard
Vurucu: Euterpe Châtillon
Vurucu: Sharon Lechter
Tutucu: Rogue Chancellor

Gryffindor:
Arayıcı: Adonia Serafina Dolores
Kovalayıcı: Violet Valliant
Kovalayıcı: Briseis Irma Silimauré
Kovalayıcı: J. Jimmy Monteiro
Vurucu: Karina García Dolores
Vurucu: Rachelle Jeseven
Tutucu: Andreina Barries [K]
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Özel Yetenek : Veela, Meta.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 7:33 am

Genç cadı mükemmel bir maç havasına adım atarken yüzündeki gülümsemeyi sabitlemeye çalışıyordu. Şu ana kadar hiçbir maçı kazanamamış olmaları sinirlerini bozuyordu fakat elinden gelenin en iyisini yaptığını hatırlayarak kendisini teskin etmeye çalışıyordu. Süpürgesine atladığı gibi havaya yükseldi ve hakemin düdüğünü bekledi. Amacı Bludgerlardan birini Ramona'ya yollamaktı.
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf, Sınıf Başkanı
Euterpe Châtillon

Rp Partneri : This melody was meant for you, Vlassis.
Özel Yetenek : Meta, Çatalağız.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 10:34 am

Rüzgârın hafif olmasına karşın, güneşin üzerine gelmesi dişi yılanı rahatsız ediyordu. Eldivenlerini, ellerine geçirirken kendine sakin olması gerektiğini hatırlatıyordu. Floja’nın kendisine baktığını görünce genç yılana göz kırptı ve taktiklerini unutmamayı diledi. Elbette kendi taktiklerini de unutmayacaktı. Tebessümü, tribünlere doğru bakınca genişlesede ciddiliğini bırakmayacaktı. Hakemin düdüğünden sonra bludger’ını görmeyi diliyordu.
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : SQ
Özel Yetenek : Veela.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 10:38 am

Bekleyişin ardından, sahaya ilk adımı atan cadı Gryffindor'un kaptanına şöyle bir baktı ve nezaket kuralları gereği, elini ona doğru uzattı. Tokalaşmalarının ardından, hızla göğe yükselerek yerini aldı. Gözleri, takım arkadaşlarının gözlerine bir kaç saniyeliğine odaklandı ve onlara güven verici bir şekilde gülümsedi. Hakemin düdüğünün ardından, havaya salınan Quaffle'a düzgün bir atak yaparak topu karşı takımın çemberlerine yollayacaktı ya da sert bir şekilde karşı takımın arayıcısı olan Jaiden'a.

En son Floja Feodora tarafından C.tesi Haz. 23, 2012 11:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Andreina Barries
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Andreina Barries

Kan Durumu : Safkan olduğunu sanıyor.
Özel Yetenek : Zihinbendar, metamorfmagus.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 11:19 am

Andreina sahaya çıkarken kafasına geçen maçları takmaması gerektiğini düşünüyordu. Daha hiç maç kazanamamış olmaları mühim değildi, sonuç olarak bütün takım olarak ruhlarını ortaya koyuyorlardı. Olmuyorsa da olmazdı yani. Hızlı adımlarla sahanın ortasına ilerledi ve Floja'nın elini sıktı. Yüzünde seviyeli bir gülümseme vardı o sıra. Sonrasında çabucak süpürgesinin üstüne atladı ve olması gereken yere, yani koruması gereken çemberlerin önüne geçti. Maç başladığı andan itibaren bütün dikkatini sayı yaptırmamak üzerine verecekti.
Ramona V. Lindström
La Lunae Bistro Sahibesi
La Lunae Bistro Sahibesi
Ramona V. Lindström

Rp Partneri : GEL BANA ÇUKULATA SEVGİLİM, jordi.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 12:25 pm

Hafif rüzgar saçlarını dalgalandırırken, güneş gözlerini kör ediyordu. Son maçlarda hastaydı, katılamamıştı ve bunda da gözleri kör olmuşken ne halt yiyeceğini bilmiyordu. Sadece bir iddia sonucu takıma katılmıştı ve eğlenceli olsa da bilemiyordu, uygun olup olmadığını. Yüzüne kendinden emin gülümsemesini yerleştirdi yine de, o Ramona Lindström'dü ve her şeyi yapabilirdi. Herkesle beraber yere ayağını vurarak havalandı, bugün neler olacak merak ediyordu.
Rachelle Jeseven
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Rachelle Jeseven

Kan Durumu : melez.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 4:27 pm

Sahaya çıktıkları anda kocaman, derin ve bol oksijenli bir havayı içine çeken cadının keyfi güneşle birlikte iyiden iyiye yerine gelmişti. Son zamanlarda quidditch maçlarında bastıran yağmurdan oldukça şikayetçiydi zaten. Yılanlarla birlikte kapayacakları sezonda maç kazanamamış olmaları bir burukluk yaşatsa da takımlarının ne kadar iyi olduğunu zaten biliyordu cadı. Süpürgesi üzerinde yükselirken en azından kapanışı güzel yapmaları için en iyi oyununu sergilemeye kararlıydı.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 1:39 pm

Gryffindor kovalayıcısı 1:
Güneşli havaya adım attığım gibi temiz havayla ciğerlerimi dolduruyorum. Bugün birkaç sayı atmaya çalışacağım, böylece fazla puan geride kalmayacağımızı umuyorum. Süpürgeme binip hızlı bir hareketle pozisyonumu alıyorum.
Adonia Serafina Dolores
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Adonia Serafina Dolores

Rp Partneri : Kim bilir, belki.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 4:13 pm

Serin hava yüzüne çarparken gözlerini zorda olsa açtı. Havanın bu kadar serin olacağı aklına gelmiyordu. Parlak güneşin olması mutlu olmasını sağlarken snitch’i bu sefer kaçırmayacaktı. Tebessümü yüzünden yayılırken süpürgesine bindi ve yavaşça havalandı.
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon

Rp Partneri : This melody was meant for you, Vlassis.
Özel Yetenek : Meta, Çatalağız.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 5:16 pm

Slytherin tutucusu :
    Güneşli hava yüzünden, ellerini siper etti ve derin bir nefes aldı. Takım kaptanı, hepsine umutla bakarken binasını en iyi şekilde temsil etmek istiyordu. Konuşmanın ardından süpürgesine bindi ve yavaşça havalandı. Koruması gereken çemberin önüne geçince tribünlere baktı. Bugün fazlasıyla tezahürata ihtiyacı olacaktı.

En son Euterpe Châtillon tarafından Paz Haz. 24, 2012 5:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Edgard Fabblios
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Edgard Fabblios

Rp Partneri : Düşünmesi lazımmış.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 5:26 pm

Maça çıkmadan önce hatırlamam gereken son kuralları anımsıyorum ve yüzüme küçük bir tebessüm yerleştiriyorum. Aslancıklara karşı daha şanslı olduğumuzu düşünerek, takım kaptanlarının el sıkışmasını bekliyorum var ardından sakince yerime geçiyorum.
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 5:29 pm

Sharon kaptanlarının konuşmasını sakinlik içerisinde dinlemiş olsa bile sahaya adımını attığı anda adrenalinin damarlarına pompalanmaya başladığını hissedebiliyordu. Tutuyor olduğu sopayı parmaklarıyla sıkarak iyice kavradı ve süpürgesinin üzerine yerleşti. Ayaklarının yerle teması kesilirken gözleri hakemin sahaya taşıdığı kutudaydı. İçinde tepinen iki dostundan birini başarabilirse karşı takımın arayıcısına yollayacaktı.
Joseph Shepard
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Joseph Shepard

Rp Partneri : Euterpe.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 5:31 pm

Takım kaptanının konuşması içindeki Slytherin ruhunu ortaya çıkarken, binamı onurlandıracağımı düşünüyorum. Yan gözle tanrıçaya baktıktan sonra kendime geliyorum ve derin bir nefes alıyorum. Güneşli hava, gözlerimi acıtsada buna fazla aldırış etmeyecektim. Tek amacım, quaffle olacaktı. Süpürgeme binerek yavaşça havalanıyorum.
Violet Valliant
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Violet Valliant

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 6:15 pm

Takım kaptanının destekleyici konuşmasından sonra bugün şanslı günümde olduğumu umarak sahaya adım atıyorum. Havada esen ılık meltem saçlarımı dalgalandırırken, aldığım derin nefesin ardından süpürgemle yavaşça havalanıyorum. Henüz galibiyet alamamış olabiliriz ancak bu son maç durumu değiştirebilir. Bu yüzden dışarıdan gelecek hiçbir engelin dikkatimi dağıtmasına izin vermeyeceğim. Şu anki tek odağım düdük çalar çalmaz Quaffle'ı kapmak ve başarabilirsem arkadaşlarımdan birine pas vermek.

En son Violet Valliant tarafından Paz Haz. 24, 2012 8:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Briseis Irma Silimauré
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Briseis Irma Silimauré

Kan Durumu : deli kanlı

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 8:12 pm

Topraktaki süngerimsi ıslak yeşilliklerin üzerinden sahaya havalanarak maç alanındaki oyuncu kalabalığına vardığımda, rüzgarın yüzüme yumuşak dokunuşu, sürekli beynimi rahatsız eden o tribünlerdeki bitmek bilmeyen uğultudan bir an olsun kurtulmamı sağlamış, hoş bir gevşeme hissettirmişti. Quaffle'nin atılacağı yere gözlerimi dikiyor, pozisyonumu alıyorum. Toplar serbest bırakılıp başlama işareti verildiğinde ilk işim quaffle'a hamle yapmak olacaktı.
Bjørn Devereaux
Bjørn Devereaux

Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 10:35 pm

Kovalayıcılar:
* Edgard Fabblios [5], Floja Feodora [18], Joseph Shepard [6], Violet Valliant [9], Briseis Irma Silimauré [7], Clarissa Bernstein [17]

- Clarissa, bütünü çevikliğiyle kırmızı topu rakiplerinin önünde alıp, onlardan uzaklaşıyor. Çemberlere doğru gidecekken Floja, topu kapıyor ve geri dönüp Gryffindor çemberlerine yolluyor topu.
Slytherin'e 10 puan!

Vurucular:
* Euterpe Châtillon [9], Sharon Lechter [15], Karina García Dolores [17], Rachelle Jeseven [9]

- Sharon ve Karina serbest kalan Bludger'lara sert bir şekilde vurup, hafızalarına kazıdıkları hedeflerine yolluyorlar.

Tutucular:
* Rogue Chancellor [5], Andreina Barries [16]

- Floja'nın gönderdiği top, parmak uçlarına değiyor ancak bu topun çemberlerden geçmemesine engel olamıyor ve sayı oluyor.

Arayıcılar:
* Ramona V. Lindström [5], Adonia Serafina Dolores [8]

- Ramona ve Adonia, serbest kalan altın topun yakınında bile değiller. Sahaya bırakılan topu ararlarken biraz daha dikkatli olmalılar zira omuzlarına yedikleri Bludger'lar tekrar onları bulacak gibi duruyorlar.
Ramona V. Lindström: 20-10=10 HP
Adonia Serafina Dolores: 20-2=18 HP

Slytherin: 10
Gryffindor: 0
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 10:39 pm

Karina önüne gelen Bludger'a başarılı bir vuruş yapmaktan ötürü resmen dört köşe olmuştu. Yüzünde beliren sadist gülümsemeye karşı koyamıyor, Slytherin arayıcısına çarpan topun bıraktığı etkiyi izliyordu. Eline bir şans daha geçerse hedefi yine o olacaktı zira.
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 10:40 pm

Attığım isabetli sayıyla beraber, dudaklarımdaki sinsi gülümseme daha da yayılıyor çehreme. Slytherin tribünlerinden gelen haykırışların birazını duyuyorum. Tekrar ciddi bir hal takınıyorum. Hakemin topu salmasıyla, isabetli bir atak yapmayı ve Quaffle'ı kapıp, çemberlere doğru gitmeyi planlıyorum ve sonrasında da bir sayı daha! Eğer, şansım yaver gitmezse, Quaffle'ı karşı takımın arayıcısı olan Adonia'ya sert bir şekilde yollamak geçiyor aklımdan.
Rachelle Jeseven
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Rachelle Jeseven

Kan Durumu : melez.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 10:41 pm

İki bludgerdan hiçbiri kendisine düşmese de Karina'nın hedefe isabetli vuruşu ile bu açığı kapatmış sayıldı kız. Üstelik yılanların arayıcısı da oldukça sarsılmış görünüyordu. Buna rağmen yedikleri sayı o kadar da önemli değildi, kovalayıcılarının her birine oldukça güveniyordu. Bir sonraki sefer sopasının bludgera yön vermesi için çaba sarf edecekti.
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 10:51 pm

Slytherin Tutucusu

Atılan sayıyla oldukça seviniyorum ve çemberlerimin önünde tur atıyorum. Tekrar yerime geçiyorum ve oyunun başlamasını bekliyorum. Bana karşı gelen tüm topları, çemberlerimden içeri geçirmemek var aklımda. Bana doğru gelen herhangi bir top olursa, süpürgemin tadını alacaktır.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 10:56 pm

Gryffindor kovalayıcısı:
Topu çabucak kapmış olmamla kendime güvenim geliyor. Fakat sonraki saniye bir anda önümde biten yılana onu kaptırınca sinirlerime hakim olamıyorum. Onun yaptığı sayıyı büyük bir kızgınlık içerisinde izlerken, bir dahaki sefer daha dikkatli davranacağımı kendime tekrar ediyorum.
Briseis Irma Silimauré
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Briseis Irma Silimauré

Kan Durumu : deli kanlı

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 11:16 pm

Süpürgemi sıkıca kavrayarak, yediğimiz sayı nedeniyle daha da hırslanıyorum ve bütün dikkatimi hakemin elindeki Quaffle'ya yönlendiriyorum. Quaffle, hakemin ellerinden bırakılır bırakılmaz jet gibi uçup onu yakaladığım gibi pozisyonum müsaitse, keskin nişancılığımı konuşturarak onu şutlayacağım. Ters bir durumda ise takım arkadaşlarımla paslaşarak Quaffle'yı Slytherin çemberlerinden birine sertçe göndereceğim. Eğer Quaffle'yı yakalayamazsam, ani bir atakla Quaffle'yı kapanın peşine düşeceğim. Sert ve odağını şaşırmayan darbelerimle topun düşmesini ve takım arkadaşlarımından birisinin tutmasını sağlayacağım.
Violet Valliant
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Violet Valliant

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 10:56 am

Ah hadi ama! Bir yandan hızlı olamadığım için kendime kızarken, diğer yandan da yediğimiz sayı kendime olan güvenimin artmasına yardım ediyor. Quaffle serbest bırakıldığında, onu ellerime almak için büyük bir hızla atılacağım. Umarım bu sefer uygun bir pozisyon bulurum ya da arkadaşlarımla paslaşarak Quaffle'ı tıstısların üç çemberinden birine yollamayı başarırız. Şans bizimle olsun.
Sharon Lechter
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sharon Lechter

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 11:01 am

Sharon sopasını sıkı sıkı kavrarken önüne gelen fırsatı kaçırmamış olduğu için sevinçliydi. Ancak karşı takımın vurucusunun arayıcılarına verdiği büyük zararı görünce sinirlerine hakim olamadı. Hemen Ramona'nın yanına gidip onu korumaya aldı. Bu sefer eline şans geçerse hedefi Karina olacaktı.
Edgard Fabblios
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Edgard Fabblios

Rp Partneri : Düşünmesi lazımmış.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 10:37 pm

Floja’nın topu çemberden geçirmesiyle kıza dönüyor ve başparmağını kaldırıyor. Dudaklarına yayılan tebessüm sayesinde bu maçı kazanacaklarını da biliyor. Hakemin düdüğünün ardından quaffle’a doğru atılacak ve büyük ihtimalle yine Floja’ya atacaktı ya da son çare olarak ikinci sayıyı kendi yapacaktı.

Slytherin - Gryffindor Quidditch Maçı [II. Sezon]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-