Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]

+8
Gwindor Elenasse
Vålkyrie Sileas
Paolo Moretti
April Dornan
Rachelle Jeseven
Anika Jørgensen
Verona Moretti
Bjørn Devereaux
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Bjørn Devereaux

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Empty
MesajKonu: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 6:57 pm

Birkaç saat önce çiselemeye başlamış olan yağmur, inatla dengesini bozmadan aynı hızla yeryüzüne inmeye devam ediyor. Sahaya çıkıp yerlerini alan takımlar, sahayı kaplayan sisten dolayı rahatsız gibi görünüyorlar. Tezahüratlar arasından duyulan düdük sesi, maçı başlatıyor.

''Maç başlasın!''

Gryffindor:
Arayıcı: Jaiden Anders
Kovalayıcı: Gwindor Elenasse
Kovalayıcı: Kenneth Warren
Kovalayıcı: Nienna Elenasse
Vurucu: Karina García Dolores
Vurucu: Rachelle Jeseven
Tutucu: Andreina Barries [K]

Hufflepuff:
Arayıcı: Paolo Moretti [K]
Kovalayıcı: Verona Moretti
Kovalayıcı: Anika Jørgensen
Kovalayıcı: April Dornan
Vurucu: Antonije Stanlavis
Vurucu: Julian Granville
Tutucu: Valkyrie Sileas

En son Bjørn Devereaux tarafından Paz Haz. 17, 2012 5:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Verona Moretti
Hufflepuff VI. Sınıf
Hufflepuff VI. Sınıf
Verona Moretti

Rp Partneri : marty mcfly

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 7:21 pm

Çiselemekte olan yağmurun takım performansımızı etkilememesi için dua ederek sahaya çıkıyorum ve Lucio ile diğer takım kaptanının el sıkışmalarını izliyorum. Gözlerimi atılmaya hazırlanan kırmızı topa dikiyorum; benimsin!
Anika Jørgensen
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Anika Jørgensen

Kan Durumu : melez, övünüyor bununla.
Rp Partneri : ARYA!

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 7:33 pm

Tam da onların maçında olacak iş değildi bu yağmur, her şey arayıcı kenksinin snitchi yakalamasına bağlıyken bu yağmur onun için oldukça rahatsızlık verici olacaktı. Yine de süpürgesi üzerinde yükselirken Gryffindor çemberlerine kaçamak bir bakış atıp hedefini iyice belirledi. Verona ile birlikte yine şanslı günlerinde olmayı umuyordu.
Rachelle Jeseven
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Rachelle Jeseven

Kan Durumu : melez.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 7:39 pm

Tembel totosunu kendi isteğiyle yerinden kaldırmasını sağlayan quidditchi o kadar çok seviyordu ki maçtan önce kendisine albenili şekilde bakan brownieye bile dokunmamıştı. Geçen seneki performansının düştüğünü görmek zaten mutluluk verici değildi, önceki maçı da kaybettiklerinden dolayı bu kez başarılı olmaları gerektiğinin tüm takım gibi o da bilincindeydi. Çiseleyen yağmurun eşliğinde yükselirken sıkıca kavradığı sopası ile bütünleşince dönüştüğü vahşi kişiye bürünmüştü bile.
April Dornan
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
April Dornan

Kan Durumu : Muggle doğumlu.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 7:53 pm

Su'yun sakatlanmış olmasına üzülmek isterdim aslında ama quidditch oynamayı seviyorum. Takımda lanet kadrolardan birisinin boşalmıyor olması önümü kapatıyor aslında ama bugün, bu maç fark edilmemi sağlayabilir. Bu düşünceyle memnuniyet okunuyor yüzümden. Yağmur bile keyfimi bozmaya yetmiyor. Başlama işareti geldiğinde antrenmansızlığımı bile unutuyorum. Ayağımı sertçe yere vurup yükselirken kendimi uzun zamandır ilk defa bu kadar hafif hissediyorum.

*Su Ağaoğlu yazamayacakmış galiba. Rica ettiler, onun yerine yazıyorum.
Paolo Moretti
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Paolo Moretti

Kan Durumu : melez

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 8:04 pm

Kız kardeşimin önündeki yerimi alıp Lucio yerine Gryffindor takım kaptanıyla el sıkışıyorum ve yağmuru savuşturmak amacıyla büyülenmiş gözlüklerden takıyorum. Tüm şebekliğimi maçtan önce bana şans dileme zahmetine bile katlanmamış Dimitri ve Valentine'in yanında bırakıyorum ve tüm dikkatimi küçük sarı top üzerine odaklıyorum.
Vålkyrie Sileas
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vålkyrie Sileas

Kan Durumu : bulanık.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 8:21 pm

Penguenler çok yalnız ama şu an Valk bunu düşünerek çok yanlış bir şey yapıyordu. Oldukça karamsar günde Quiddtch sahasında ilerlerken aklında, ona doğru atılacak hiçbir şeyi yuvarlakların içinden geçirmemek vardı ve bu konuda oldukça kararlıydı. Çünkü Dimitri Valk'ı eğer bir kere bile Quaffle'ı içeri alırsa onun kahvaltıda içtiği balkabağı suyuna birkaç damla dimitri iksiri damlatmakla tehdit etmişti! Ve tehdit ettiği tek kişi olduğu konusunda ciddi şüpheleri vardı. Yerini aldığında maçın başlamasını bekledi.
Gwindor Elenasse

Kan Durumu : .

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 8:36 pm

Hava birden bu kadar nasıl bozabilirdi ki? Tamam, günlük güneşlik olduğu söylenemezdi ama en azından yağmur da yoktu, bir zamanlar. Soyunma odasından çıkarken yağmurun görüşümü engellememesi için büyülenmiş gözlüklerimi başımdan aşağı çekip gözlerime yerleştirdim, süpürgemi havalandırdıktan sonra. Rüzgar cüppemin eteklerini etrafımda uçuştururken süpürgeyi kontrol etmenin ne kadar zahmetli bir iş olduğunu unutmaya çalıştım. Eğer rahat olduğuma şartlanırsam rahat bir şekilde oynayabilirim, diye düşünüyordum. Hadi Gwindor, bu maç daha iyi oynayabilirsin, diye de şartlanmayı unutmadım. Bu yağmurda bile tribünlerde olan seyircilerin Gryffindor için tezahüret edişlerine abartılı bir şekilde el sallayarak karşılık verdim. Düdük çalındığında süpürgemin ucunu aşağıya doğru indirip Quafle’a doğru atağa geçtim. Parmak uçlarım topu kavramak için hazırlardı bile. Topu kaptığım gibi Hufflepuff çemberlerinden geçirecektim.

En son Gwindor Elenasse tarafından Cuma Haz. 15, 2012 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rachelle Jeseven
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Rachelle Jeseven

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 8:39 pm

Andreina Barries;
Uzuvlarını kontrolü altına almış olan heyecanı bastırabilmek için kendini zorlarken bir yandan da kaptan olarak takımına bir konuşma borçlu olduğunu biliyordu. Yine de Godric'i utandırmayacak cesaretle parlayan gözlere bakınca buna gerek olmadığına karar verdi. Karşı takımın kaptanı olan büyücüyle el sıkışırken çoktan kendini maç için motive etme çalışmalarına girişmişti bile. Süpürgesi üzerinde çemberleri korumak üzere yükselirken Gryffindor tribünlerindeki tezahüratlardan aldığı destek ile kendine güvenli bir şekilde yapılacak atağı beklemeye başladı.
Rachelle Jeseven
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Rachelle Jeseven

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 8:43 pm

Alhwin Schröder;
Stresli olduğunu kabul etmek gerekirdi, şu büyücü dünyası sporuna ne de olsa yeni yeni alışıyordu. Sarı saçlarını ıslatarak yüzüne yapıştıran yağmura lanet ederken bir yandan da beklediği desteği tribünlerde olduğuna inandığı Jezebel'den almak için o tarafa döndü ama kalabalıkta gözleri onunla buluşmadı. Antrenmanlarda onu iyi oynadığına ikna edebilmek için oldukça dil dökmüş olan Rachelle'e gülümseyerek süpürgesiyle yükselip quaffle'a yapacağı atak için kendini hazırladı.
Jaiden Anders
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jaiden Anders

Kan Durumu : Saf
Rp Partneri : Adelphe
Özel Yetenek : Görücü.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 8:57 pm

Havanın serinlemesi işime geliyor aslında. Bu kadar bunalmışken ve havada çılgıncasına peşine düşeceğim küçük bir top varken terden sırıl sıklam olmak yerine yağmurla yıkanmayı her zaman tercih ederdim. Üzerime çok da kalın olmayan bir pelerin giydim bu yüzden. Arayıcı olarak ilk maçıma çıkacaktım ve işlerin yolunda gitmesini umuyordum. Derin bir nefes aldım ve snitch'in hakemin ellerinde kayboluşunu izlemek üzere takımımın yanındaki yerimi aldım.
Antonije Stanlavis
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Antonije Stanlavis

Kan Durumu : Melez
Rp Partneri : Savannah'dan alacak. Kalbini.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 9:21 pm

Porsukların ikinci maçı ve bu maçı almaları iyi olur. Aslında nereden bakarsan bak kaybetmek kimsenin umurunda değil. Takım arkadaşlarının yüzüne baktığında bunu görebiliyor. Yine de eğlenmek ve kazanmak işini aynı anda yapmak çok daha havalı olurdu. İşte bu yüzden düdük çaldığında hemen havalanıyor ve elindeki sopayı bir iki kez çeviriyor. Ne olur olmaz diye hemen Paolo'nun yanına uçuyor, ona doğru gelecek herhangi bir Bludgerdan korumak amaçlı. Suratında gevrek bir gülümseme ile fısıldamaya başlıyor. "Daddy's home!"

En son Antonije Stanlavis tarafından Cuma Haz. 15, 2012 9:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gwindor Elenasse

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 9:28 pm

Karina García Dolores
Maçın başlamasına birkaç dakika kala bütün oyuncular soyunma odasını terk edip maç sahasına giriyorlar. Yerler yağmurdan dolayı çok kaygan ama işleri yerde değil de havada olduğu için sorun etmiyor Karina. Süpürgesine sıkıca tutunurken tribünlerdeki sadık kalabalığın tezahüratlarına sevecen bir gülümsemeyle karşılık veriyor, Gwindor'un abartılı hareketlerine ters olarak. Büyücü de gülümseyerek baktıktan sonra kendisini oyuna geri veriyor. Elindeki sopayı bir tur döndürdü. Bludger'lardan ilkini Hufflepufflı arayıcıya göndermeyi planlıyordu.
Julian Granville
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Julian Granville

Rp Partneri : Sünger Bob

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 9:29 pm

Sünger Bob bana yardım et. Yine düşmek istemiyorum. Geçen sefer popom çok acımıştı. Bu sefer de düşersem aynı acıya katlanamam. Süpürgesine binip Lucio'suz maçına çıkmak için havalandı. Onsuz maçın hiç eğlencesi olmayacaktı. Neyse ki diğer kankileri onunlaydı. Sopasını hazırladı ve açılış için karşı takımın arayıcısını hedef aldı her zamanki gibi.
Gwindor Elenasse

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 9:43 pm

Nienna Elenasse
Eldivenlerini eline geçirdikten sonra sahaya çıktı genç cadı. Yağmur ve sisle kaplı toprak zeminde uçarak ilerleyip sahanın ortasına kadar geldikten sonra süpürgesinin üstüne atlayıp havalandı. Ortamı kaplayan sis, her şeyi farklı bir şekilde gösteriyormuş gibiydi. Saçlarını topladıktan sonra gözlüklerini gözlerinin önüne indirdi. Maçın başladığını belirten düdük çalındığında hızla süpürgesini salınan Quafle'a yönlendirdi. Topu kardeşinden önce ele geçirirse sağ taraftaki çemberlere doğru fırlatacaktı.
Bjørn Devereaux
Bjørn Devereaux

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 10:22 pm

Kovalayıcılar:
* Gwindor Elenasse [13], Alhwin Schröder [8], Nienna Elenasse [15], Verona Moretti [14], Anika Jørgensen [19], April Dornan [12]

- Nienna, havaya atılan kırmızı topu hızla, kalabalığın içerisinden kıvrak bir şekilde kendisine çekip kollarının arasına alırken karşı takımın çemberlerine doğru uçmaya başlıyor. O sırada Anika, sinsice Nienna'nın altından uçup, sonra da hızla yukarı çıkarak Nienna'nın kollarının arasındaki topu kapıyor. Topu kollarında hisseder hissetmez Gryffindor çemberlerine uçmaya başlıyor. Çemberlere ulaştığında, hızla topu fırlatıyor.
Hufflepuff'a 10 puan!

Vurucular:
* Karina García Dolores [10], Rachelle Jeseven [17], Antonije Stanlavis [11], Julian Granville [8]

- Rachelle, takımının kazanmasını gönülden istemiş olacak ki o hırsla salladığı sopası Bludger'lardan birisine güzelce isabet ediyor ve sopayla yön değiştiren Bludger, doğruca Karşı takım arayıcısı olan Paolo'ya doğru hızla ilerliyor.

Tutucular:
* Andreina Barries [2], Valkyrie Sileas [11]

- Anika'nın çemberlere yolladığı kırmızı top, Andreina için sürpriz olmuş gibi görünüyor. Topu yakalayamayıp çemberlerden geçmesini izlediğinde ise ikiye katlanıyor. Dikkatini sadece tek bir topta toplamaması gereken Andreina, serbestçe dolaşan Bludger'ların omuzuna çarpmasıyla sarsılıyor. Biraz daha dikkatli olmalı.
Andreina Barries: 20-7=13 HP

Arayıcılar:
* Jaiden Anders [8], Paolo Moretti [9]

- Kendisine yollanan Bludger'ın sertçe bacağına çarpmasıyla acıyı hisseden Paolo, dikkati dağılmış şekilde uçmaya devam ediyor, neyse ki dengesi bozulmuş durumda değil, kendisine o kadar çok zarar vermediği için şanslı hissetmeliydi kendisini Paolo.
Paolo Moretti: 20-8=12 HP

Gryffindor: 0
Hufflepuff: 10

En son Bjørn Devereaux tarafından C.tesi Haz. 16, 2012 10:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Paolo Moretti
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Paolo Moretti

Kan Durumu : melez

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 12:19 am

Atarlı top feci bir şekilde bacağıma çarptığında küfürler ağzımdan tamamen isteksizce dökülmeye başlıyor fakat beni rahatlattığını görünce istekli bir şekilde küfretmeye devam ediyorum. Hehe, negzel şey lan böyle bu. Bacağım da acımıyor artık o kadar. Zaten Hufflepuff da sayı yaptı. Süpürgelerimizden inince Anika'yı kocaman öpsem Arya bana kızar mıydı acaba? Kızarsa ona "Joker Face" diye şarkı söylemeye başlardım ve hep beraber Bohemian Rhapsody dansı yapardık. Neyse, yeniden maça odaklansam iyi olacak. Hemen kafamdan bir taktik uyduruyorum ve Snitch'i görmüş gibi tam gaz aşağı dalışa geçiyorum. Tabii profesyonel oyuncular kadar hızlı hareket etmeyi totom yemiyor, bu yüzden daha ılımlı bir dalış sergiliyorum. Umarım Jaiden bunu yer ve peşime takılır. Bir yandan da gözüm, ya gerçekten görürsem düşüncesiyle Snitch'i arıyor.

En son Paolo Moretti tarafından C.tesi Haz. 16, 2012 12:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Verona Moretti
Hufflepuff VI. Sınıf
Hufflepuff VI. Sınıf
Verona Moretti

Rp Partneri : marty mcfly

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 12:25 am

İlk atışta topa sahip olamadım evet ama Anika başarılı bir top çalmanın ardından bize sayıyı kazandırdı ve Quaffle yeniden hakemin ellerinde. Bu sırada kardeşimin bacağına çarpan Bludgerı görüyorum ve elbette cansız nesneye karşı aniden büyük bir nefret beslemeye başlıyorum. Gardaşımdı o benim, canımdı, karındaşımdı. Bunun acısını yeni bir sayıyla çıkarmak için gözümü hakeme dikiyorum ve topu fırlatışının ardından onu kapmak için hazır bekliyorum.
Vålkyrie Sileas
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vålkyrie Sileas

Kan Durumu : bulanık.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 12:33 am

Nienna'nın atağı beni zorlayacaktı belki, tabii Anika beni bu sorumluluktan kurtardı. Canım Anika! Şimdi yeni ataklara karşı çemberlerimizi korumak için dikkatle oyuncuları izliyorum.
April Dornan
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
April Dornan

Kan Durumu : Muggle doğumlu.

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 12:35 am

Top bana değmiyor bile, lanet! Gerçi bu oldukça hızlı bir sayıydı. Dışlanmış hissetmek ya da çirkefleşmek için çok erken. Üstelik harika bir sayıydı. Ben de bunun heyecanıyla yerimde duramayıp sevinçle bir iki tur attım zaten sahanın etrafında. Fakat daha fazla eğlenceye vakit yok, oyun yeniden başladı ve ben diğerlerinin görüş açısında olmalıyım. Bu maçı en azından bir sayı atmadan bitirmeye hiç niyetim yok.
Gwindor Elenasse

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 1:15 am

Nienna Quafle’ı ilk kapan olduğunda heyecanlandım ama pek de ileri gidebilmiş değiliz. Hufflepufflı kızın topu kapıp sayı yapmasını lanet ederek izledim. Ardından da vurucu porsuklardan bir tanesi Bludger’ı da tutucumuza isabet ediyor. Şanssızlık, sanırım. Andreina çok sarsılmış görünüyor. Öyle ki süpürgesinin üstünde bile duramayacakmış gibi. Söylenerek yerime geçiyorum. Hava durumunun böyle bozmuş olması da büyük bir şanssızlık. Resmen burnumdan soluyorum. Düdük çaldığında süpürgemi hızla geriye çevirip çemberlere doğru harekete geçiyorum. Andreina’ya gelecek herhangi bir saldırıyı üzerime çekmeye çalıştıktan sonra tekmeleyeceğim, var gücümle, evet.

En son Gwindor Elenasse tarafından C.tesi Haz. 16, 2012 1:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gwindor Elenasse

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 1:26 am

Nienna Elenasse
Quafle parmaklarının arasından alındığında şaşkınlıkla etrafına bakındı kız. Çemberlere giderken tuttuğu nefesini bırakıp topun peşinden gitti ama çok geç kalmıştı. Yağmur damlalarının tenini delip geçeceğini hissediyordu. Gwindor'un çaresiz ifadesine bakıp sırıttıktan sonra Quafle'ın yeniden oyuna salınmasını beklemek için yerini aldı. Düdük çalındığında süpürgesiyle ilkinden daha yavaş bir şekilde dalışa geçti. Topu ele geçirdiğinde yine aynı yere atağa geçecekti.
Gwindor Elenasse

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 1:35 am

Karina García Dolores
Rachelle'in Bludger'ı başarılı bir şekilde Hufflepufflı arayıcıya yollaması Karina'nın keyfini yerine getiriyor ama yedikleri sayı ve tutucularının da Bludgerlar'dan birine hedef olması yeniden hırslanmasını sağlıyor. Elindeki sopayı daha sıkı kavrayıp Bludgerlar'dan birini Hufflepufflı arayıcıya yollamak için etrafta uçmaya başlıyor. Gördüğü anda çocuğu uçtuğuna pişman etmeyi umuyor.
Julian Granville
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Julian Granville

Rp Partneri : Sünger Bob

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 8:10 am

Gryffindor'lara yılanlardan daha az güvenirdi Julian. Tam bir aptal cesaretine sahipti her biri. Maçı bırakıp -görevleri olmadığı halde- her önüne gelen oyuncuya saldırmaya çalışan Gryffindor kovalayıcılarına sinirlenmişti. Hızla Paolo'nun yanına uçtu ve onu korumak için etrafında uçmaya başladı.
Rachelle Jeseven
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Rachelle Jeseven

MesajKonu: Geri: Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]    Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 9:35 am

Attığı bludgerın bulduğu isabetle mutlu olurken Nienna'nın ellerinden bir anda yok olmuş quaffle'ın sonunda kendi çemberlerinde son bulması cadının sevincini alıp götürmeye yetmişti bile. Gerçi şimdi odaklanması gereken kovalayıcıların kendi aralarındaki oyunundan çok arayıcının dengesini kaybetmesiydi; bu nedenle tekrar bludgerı eski istikamet ile Paolo'ya göndermeye karar verdi.

Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı [II. Sezon]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-