Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiyerarşik düzen.

+2
Pade Kistler
Kratos
6 posters
YazarMesaj
Kratos
Kurt Adam
Kurt Adam
Kratos

Kan Durumu : Napcan ki?

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 1:53 pm

Arkadaşlar, aslında konu çok basit. Fantastik Yaratıklar üstüne, hiyerarşik bir düzen kurmayı istiyorum. Ancak, kimse düşünmesin ki, her ırk tek bir 'başkan' altında birleşecek. Her ırkın, kendi seçtiği başkanı olacak. Kurul gibi düşünün, Örneğin ben, Kurtadam ırkının başı, baronu, beyi ya da ne demek isterseniz işte, o oluyorum, Vampirlerin ise, kendi seçtikleri bir başkanı olacak. Şimdi diyeceksiniz ki, bunun neresi toplu kurgu. İş, buradan sonra düzene girecek. Gerekli sayıya ulaşıldığında, yani kurultay ve kabineler, gerekli düzeye geldiğinde, İngiltere'ye biraz bela olacağız. Kendi haklarımız vesaire gibi konularda. Tek sorunumuz, yaratık sayısının cüzzi miktarda olması. Arkadaşlarınıza elbet ki bu siteyi de tanıtıyorsunuz ya da hepimiz biliyoruz ki, çoğunuzun birden çok hesabı var. Ek bir hesabınızı, yaratık yapın ya da getirdiğiniz kişilerin, Sihirli (Fantastik) Yaratık seçmeye ikna edin, önerin, bu kurguyu destekleyin. Sitenin canlanacağına inanıyorum. Toplu Rpler, her zaman gelişmenin göstergesidir, buna inanırım. Bol RP'li günler.
Pade Kistler
Visientia
Visientia
Pade Kistler

Kan Durumu : Pure
Özel Yetenek : Telepati.

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Geri: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 2:07 pm

çok yaratıcı bir fikir olmuş, umarım gerçekleşir (=
https://whisperofthemagic.yetkin-forum.com/t1248-pade-kistler
Jozsef Pásztor
Vampir
Vampir
Jozsef Pásztor

Kan Durumu : İçmekle ilgilenir
Rp Partneri : Marishka'ya aşık hala.

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Geri: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 2:51 pm

Sanırım site kurguları da belirlenince bu daha da oturacak. Aramızda seçmek bilmiyorum ne kadar mümkün olur. En iyisi lider olayı adminler tarafından yapılmalı. Irklara albeni getirecek sistemler de. Ama elbette haklı olduğun nokta biz de bu konuda çalışmalıyız. Zamanla oturacağını düşünüyorum ben.
Kratos
Kurt Adam
Kurt Adam
Kratos

Kan Durumu : Napcan ki?

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Geri: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 2:56 pm

Kendi aramızda, ancak şöyle seçebiliriz ki, bu yönteme aslında çok fazla karşıyım, örnek rp yöntemi ile. Hani en iyi. Ama bu yöntemin doğruluğu tartışılır. Kime göre daha iyisin, neye göre daha iyisin?
Luanna Guadalupe
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Luanna Guadalupe

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Geri: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 5:06 pm

Aym in!
Johannes Baenre
Kurt Adam
Kurt Adam
Johannes Baenre

Kan Durumu : Siyah Kan.

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Geri: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 6:08 pm

Örnek rp yerine düello sistemiyle çözülebilir, ki zaten bu yapılmıştı. Bence de olması gereken bir şey bu hiyerarşi, konsül, konsey her neyse işte.
Robert de Marqué Albusan

Robert de Marqué Albusan

Özel Yetenek : Animagus, anka.

Hiyerarşik düzen. Empty
MesajKonu: Geri: Hiyerarşik düzen.   Hiyerarşik düzen. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 7:31 pm

İlerleyen zamanlarda, dönem kurgusu da netleştiğin de ben de bir yaratık açmayı düşünüyorum. Eminim üyeler bu ek karakter olayına sıcak bakacaktır. Hiyerarşi gerekli.

Hiyerarşik düzen.
1 sayfadaki 1 sayfası