Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]

+9
Lotte Noa Krüger
Merlin
Richard Chancellor Jr.
Elshka Devereaux
Lestat Audrica
Johann Rainhard
Bjørn Devereaux
Floja Feodora
Karina García Dolores
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Karina García Dolores
Gryffindor VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Karina García Dolores

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Veela, Meta.

Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Empty
MesajKonu: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:01 pm

Maça çıkan oyuncular bir sonbahar havasının aksine güneşli bir gökyüzü ile karşılaşıyorlar. Belli ki bu sefer şans onlardan yana. Ancak çok sevinmeyin, belki de gözünüze gözünüze girip de sizi savunmasız bırakan güneş ışınları birkaç Bludger yemenize sebep olur.

Slytherin Quidditch Takımı

Arayıcı:
    - Ramona V. Lindström

Vurucu:
    - Euterpe Châtillon
    - Fia Righelli

Kovalayıcı:
    - Johann Rainhard
    - Floja Feodora (K)
    - Elshka Devereaux

Tutucu:
    - Rogue Chancellor

Ravenclaw Quidditch Takımı

Arayıcı:
    - Richard Chancellor Jr.

Vurucu:
    - Bjørn Devereaux (K)
    - Julietra Sergeyevich

Kovalayıcı:
    - Lestat Audrica
    - Cornelius Dante Lee
    - Chante Chancellor

Tutucu:
    - Uther Lied

En son Karina García Dolores tarafından Ptsi Haz. 11, 2012 8:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

Kan Durumu : Safkan
Rp Partneri : SQ
Özel Yetenek : Veela.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:06 pm

Sıkı sıkıya topladığım saçlarımı, tekrar kontrol ettikten sonra, ilk olarak sahaya adımımı atıyorum. Karşı takımın kaptanıyla göz göze gelsem de, onu hiç umursamadan sahadaki yerimi alıyorum. Herkes teker teker yerini aldıktan sonra, bakışlarımı hepsinin üzerinde bir kaç saniyelikte olsa gezdiriyorum ve dudaklarımda sinsi bir sırıtış belirip kayboluyor. Hakem, Quaffle'e serbest bıraktığında, hızlı bir atak yapıp, topu çemberlere yollamayı planlıyorum.

Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Bjørn Devereaux

Özel Yetenek : Meta.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:10 pm

Yine şanslı günümüzdeyiz. Maçlar güneşli günlerde yapıldığında, şansımızın iki kat arttığını düşünüyorum. Gülen yüzümle ve yanımda takım arkadaşlarımla sahaya çıkıyoruz. Slytherin takımı da öyle. Yerlerimizi alırken derin bir nefes alıyorum. Kaptanlığımdaki ikinci maçı da kazanmalıydım. Çalan düdükle beraber havalanırken sopamı hazırda beklettim, arayıcılarına birkaç Bludger atmak güzel olacak.
Johann Rainhard

Johann Rainhard

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:21 pm

Maç programı yoğunlaşmıştı ya da derslerden bunaldığım için bana öyle geliyordu. Eğer küçük, şımarık bir kız olsaydım bu maç takviminden bolca şikayet ederdim. Tabii bana yakışan sessizce sahaya çıkıp gürültüyle işimi yapmaktı. Daha şimdiden eskimeye başladığını görebildiğim süpürgemi kaptım ve güzel bir günde oynayacağımız maçın tadını çıkarmak için sahanın yolunu tuttum.
Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

Rp Partneri : Andreina Barries
Özel Yetenek : Meta, Zihinfendar.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 5:48 pm

Süpürge ellerime doğru çağırıp bindiğimde derin bir nefes alıyorum. Öncekinde kötü başlayıp iyi bitirmiştim. Aslında bu kadar oynayabildiğim için bile şanslıydım. Güzeller güzeli Anna'nın karşısında ancak bu kadar oluyordu işte. Neyse ki şaşkınlığına acımasından mıdır nedir cadı sonunda buluşma teklifimi kabul etmişti. Onunla geçirdiğim geceye dair hatıralarla bir an gülümsedim. Gökyüzüne yükselip yılanlarla yüzleştiğinde ise gülümsemem sert bir tavra dönüştü. Burada Andreina yoktu ve bu sefer kendinmi gösterecektim. Topun atılmasına kadar dikkatli gözlerle rakiplerimi süzerken atılmasıyla birlikte sayı yapmak için hızla harekete geçtim.
Elshka Devereaux

Elshka Devereaux

Rp Partneri : Denovan.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 6:28 pm

Elshka oldukça sinirliydi. Derslerin üzerine, bir de quidditch stresi onu fazlasıyla yoruyordu. Ne diye takıma girmeye kalkmıştı ki? Gözlerini devirip, içinden lanet okudu; fakat sevineceği bir şey de vardı. En azından hava berraktı ve bu onlara şans getirebilirdi. Takım arkadaşlarıyla sahaya çıktıktan sonra, kendi binasının tezahüratları eşliğinde havaya yükseldi. Karşı takıma göz gezdirdiğinde, belki de en dişli rakiplerinin ravenclaw olabileceğini düşündü. Göz ucuyla abisine baktı. Umarım Bjorn, bludgerı bana yollamaz. Sonra top atışını bekleyip quafflea odaklandı.
Richard Chancellor Jr.
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Richard Chancellor Jr.

Rp Partneri : Lotte.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 6:32 pm

Richard geçen maçta snitchi zor olsa da yakalamıştı. Bu sefer rakipleri en hoşlanmadığı binaydı ve kirli oynuyorlardı. Kendi kendine daha dikkatli olacağına dair söz verdi. Seyircilerin tezahüratları eşliğinde sahaya çıktıktan sonra, takım arkadaşlarına iyi şanslar dileyip hızlıca havaya yükseldi. Maçı izlemek gibi saçma bir hataya düşmeyip, maçın başlaması ile birlikte snitche odaklanacaktı.
Merlin
Ev Cini
Ev Cini
Merlin

Kan Durumu : threeletters.
Rp Partneri : Pade's dirty laundry.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 9:12 pm

Üzerindeki formayı bir önceki galibiyetlerinin verdiği bir gururla giyiyordu Uther, karşı takımın tutucusuyla aynı başarıya sahip olmasına rağmen-ya da başarısızlığa- maçı onlar kazanmıştı. Ama öğrendiği bir şey vardı genç büyücünün, sahaya adımını atıp süpürgesinin üzerindeki yerini aldığında kaç sayı yerse yesin umudunu ve dikkatini kaybetmeyecekti. Güneşli havaya sessiz bir lanet okuyup koruması gereken çemberlere doğru uçtu ve çemberlerin ortasında bir yerde maçın başlamasını beklemeye başladı, maç başladığında gözünü dört açacaktı.
Lotte Noa Krüger
Lotte Noa Krüger

Rp Partneri : Chancellor.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 9:27 pm

Süpürgesini sıkıca kavrayıp sahaya doğru ilerledi. Derin bir nefes alıp birkaç saniye içinde tuttuktan sonra yavaşça bıraktı nefesini. Sahanın ortasına doğru ilerlerken takım arkadaşlarına göz ucuyla baktı. Geçen maç olduğu gibi bu maçı da alacaklardı. Küçük sürüngenlerin bundan kaçışı yoktu. Çalan düdükle beraber havalanırken Quaffle'ın asıl sahibine gitmesi gerektiğini düşünüyordu. Yani kendisine. İki de ikilik galibiyetle o sahadan ayrılacaklardı. Bu sezon gümbür gümbür gelecekleri belliydi. Kırmızı topun havaya atılmasını beklerken süpürgesinin ucuna doğru eğilmişti.
Rogue Chancellor
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Rogue Chancellor

Özel Yetenek : Çatalağız.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 11:05 pm

Maçların yoğunlaşmasıyla genç cadı başını kaçıyamıyordu. Aslında yorgundu ama bu maçı kesinlikle kazanmak istiyordu ve kazanacağına emindi. Hızla sahaya çıktı ve süpürgesine atladı. Kaptanların el sıkışması filan derken Quaffle'nin fırlatılmasıyla maç başladı. Rogue tetikte delikleri bekliyordu.
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf, Sınıf Başkanı
Euterpe Châtillon

Rp Partneri : This melody was meant for you, Vlassis.
Özel Yetenek : Meta, Çatalağız.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 12:23 am

Dişi yılan, gökyüzüne bakarak yüzünü buruşturdu. Güneşten her zaman nefret etmiş ve bunda şansına her şey ters gitmeye başlamıştı. Ayağının altındaki toprağa ayakkabısı ile vurarak yunanca lanetlet savurdu. Ardından süpürgesine atlayarak havaya doğru süzüldü. Elin tuttuğu sopayı sıkıca kavradı ve etrafına bakındı. Şimdiden gözüne birkaç kurban kestirmeliydi.
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 7:53 am

Slytherin Arayıcısı;

Sahaya adımımı atıyorum ve yerimi alıyorum. Maçın başlamasıyla ve hakemin altın Snitch'i sahaya salmasıyla beraber, tüm odak noktamı altın topa çevirmek olacak ve o ne kadar hızlı giderse gitsin, ona yetişmeye çalışacağım. Evet, bunu deneyeceğim.
Cornelius Dante Lee
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Cornelius Dante Lee

Rp Partneri : Javier Greshnik.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 3:03 pm

Hogwarts'daki ilk maçım olduğu için çok gergindim. Arkadaşlarımın desteğiyle takıma girmiş ve kanımın son damlasına kadar yılanlara karşı oynayacaktım. Eline süpürgemi aldım ve takım arkadaşlarımla sahaya doğru yürüdüm. Daha ilk maçtan sayı yapmamın adımı tüm okulda duyuracak olması sevindiriciydi. Ve bunu yapacaktım. Düdüğün çalmasıyla birlikte havaya fırlayan Quaffle'ı yakalayıp sayı yapmak için süpürgeme odaklandım.
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 7:44 pm

Kovalayıcılar:
Floja Feodora [18], Johann Rainhard [7], Elshka Devereaux [3], Lestat Audrica [14], Lotte Noa Krüger [3], Cornelius Dante Lee [10]

Topların serbest bırakılmasıyla maç başlıyor! Topu kapan Lestat daha maçın başladığını anlayamayan kovalayıcıların arasından geçiyor. Fakat o da ne! Floja sert bir atakla topu oğlanın ellerinden aldığı gibi hızıyla ortalığı birbirine katıyor. Quaffle cadının elinden çıktığı gibi çemberlerden geçiyor. Slytherin'e 10 puan! Elshka ve Lotte ise tam bu sıra tribünlere tosluyor, yoksa bir büyünün mü altındalar? Biraz dikkatli olun kızlar!

Elshka Devereaux HP [1] 20-1= 19 HP
Lotte Noa Krüger HP [4] 20-4= 16 HP

Vurucular:
Euterpe Châtillon [1], Slytherin Vurucusu [6], Bjørn Devereaux [11], Ravenclaw Vurucusu [3]

Maça hiç de iyi başlamayan vurucular Bludger'ları hedefleri yapmak yerine, resmen onların hedefleri oluyorlar! Euterpe topa vurmak üzere sopasını sallasa da ıskalıyor ve Bludger kızın omzuna çarpıyor. Odaklan genç cadı! Ravenclaw tutucusu da Slytherin vurucusunun salladığı sopanın kurbanı oluyor! Kasten bir hareket miydi bu? Bjørn ise karşısına gelen Bludger'a başarılı bir vuruşta bulunuyor ve Ramona'yı belinden vuruyor.

Euterpe Châtillon HP [7] 20-7= 13 HP
Ravenclaw Vurucusu HP [4] 20-4= 16 HP

Tutucular:
Rogue Chancellor [7], Uther Lied [2]

Rogue için hava hoş, zira Quaffe ilk başta Lestat sayesinde kendisine doğru geliyor olsa da Floja'nın sayesinde bu tehlike savuşturuluyor. Uther ise başarısız bir savunma gerçekleştirerek, Quaffe'ın hem çemberlerden geçmesi karşısında bir şey yapamıyor hem de topun eline sertçe çarpmasına engel olamıyor.

Uther Lied HP [3] 20-3= 17 HP

Arayıcılar:
Ramona V. Lindström [2], Richard Chancellor Jr. [11]

Ramona kendisini Bjørn'ün bulunduğu taraftan gelen Bludger'ın hedefi olarak buluyor. Topun beline yaptığı baskı sonucu hemen yanında bulunan tribünlere de resmen tosluyor. Birileri kıza yardım etse iyi olur, zira canı çok yanmış olmalı! Richard ise karşı takımın aldığı sayıya karşılık üstüne binen sorumluluğu hissetmiş olacak ki gözlerini dört açıyor. Slytherin tutucusunun kafasının ardından geçen pırıltı gözüne takılıyor. Yoksa?

Ramona V. Lindström HP [4] [5] 20-4-5= 11 HP

Quaffle: Hakem atışıyla oyuna dönecek.
Bludger: Yeni hedeflerini belirlemek üzere etrafta kol geziyorlar.
Snitch: Richard'ın görüş alanında.

Slytherin: 10
Ravenclaw: 0

Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 7:59 pm

Topu kapmamla birlikte ok gibi hızla uçup şaşkınca bakanların arasından manevra yaparken sırıtıyordum. İki tanesini aşmış ve tam kazandığıma kendimi inandırmıştım ki aniden karşıma çıkıveren cadı topu kapıvermişti. "Lanet! Hayır... Lanet!" Uçup durdurmaya çalışırken öfkeli homurdanmalar böylece sürüyor. Sonu ise sayı. Dudaklarımın ucuna gelen küfrü yudarken yeniden odaklanıyorum. Bu sefer başarmalıyım.
Bjørn Devereaux
Bjørn Devereaux

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 8:13 pm

Sopamın yön verdiği Bludger, Slytherin arayıcısına çarpıyor. Kız dengesini sağlayabilecek miydi, merak ediyorum. Bu aldığı darbe şimdilik onu idare ederdi, Richard'ın bir an önce topu yakalaması için. Salladığım sopam, Bludger'ın bu sefer Floja'ya gitmesini istiyordu.
Floja Feodora
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Floja Feodora

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 8:55 pm

Attığım başarılı sayının ardından, dudaklarıma yayılan sinsi sırıtışa engel olamıyorum. Etrafımda dönüp, sahayı iyice kontrol ediyorum ve göz göze geldiğim Eu'ya, bunu başarabilirsin anlamında göz kırpıyorum. Quaffle'ın maça sokulmasının ardından, tüm dikkatimi hınzır topa kilitleyeceğim ve onu ele geçirip, sayı atmayı planlıyorum ya da onu arayıcı olan Richard'a geçirmeyi!

Slytherin Arayıcısı; Ramona.

Belimden aldığım darbe sonucu, tribünlere toslamam hiç iyi olmuyor. Kısa bir süre durakladıktan sonra kendimi toparlamayı başarıyorum. Gözlerim, hareketlenme yaşayan Richard'ı görüyor ve tüm dikatimle peşine düşüyorum. Gözlerim, ilerideki parıltıyı kesiyor. Richard ile ölümüne de olsa bu yarışa gireceğim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım!
Lotte Noa Krüger
Lotte Noa Krüger

Rp Partneri : Chancellor.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 9:06 pm

Yedikleri sayıyla sinirlenen genç cadı hemen kendini toparlamayı beceriyor. Bir sayı yemiş olmaları onları şimdiden mağlup etmeyecek. Bu düşünce girdabı çevresinde tribünlere toslarken süpürgeyi zar zor doğrultuyor. Ciddi bir yara almadan kazayı atlattıktan sonra tekrar saha ortasına doğru hareket ediyor. Yedikleri sayının gazıyla harekete geçen genç cadı hızını artıyor. Büyük kırmızı topu ilk kapanlardan biri olup, o topun Slytherin direklerinden süzülmesini istiyor. Bunun için de ne gerekiyorsa yapacak konumda.

not: Zarla ilgili kısım editlendi.

En son Lotte Noa Krüger tarafından Ptsi Haz. 11, 2012 9:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon

Rp Partneri : This melody was meant for you, Vlassis.
Özel Yetenek : Meta, Çatalağız.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 9:18 pm

Omzuna çarpan Bludger ile afallayıp acısına engel olamasa da dişi yılan çabuk toparlanıyor. Yerine geçerek Bludger’ı beklemeye başlıyor. Görüş alanına girdiğinde, sopası ile hedef alacağı kişi elbette arayıcı Richard olacaktı.
Julietra Sergeyevich
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Julietra Sergeyevich

Rp Partneri : Gladdy.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 9:23 pm

Yılanların on puan kazanması ile yüzünü buruşturan kuzgun, elleri ile sopasını iyice kavrıyor. Bjørn’ün, Floja’yı hedef aldığını tahmin ederek Bludger’ı arayıcıya göndermeyi düşünüyor. Ramona’yı gördüğü zaman gülümseyişi yüzüne yayılıyor ve Bludger’ı beklemeye başlıyor.
Merlin
Ev Cini
Ev Cini
Merlin

Kan Durumu : threeletters.
Rp Partneri : Pade's dirty laundry.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 11:07 pm

Topu elinden kaptıran hücum oyuncusuna sesli bir sövgü gönderip üzerine doğru gelen kıza odaklandı, adının Floja olduğunu bildiği kız beklemediği şekilde fırlattı quaffleı ve Uther'ı neredeyse imkansız bir manevra yapmak zorunda bıraktı. Yine de yetişmeyi başardığı sert top elini kötü bir şekilde incitmesine neden olmakla kalmayıp çemberin içinden geçti ve Slytherin'e sayı kazandırdı. Hayal kırıklığının içinde oluşturduğu garip hisse lanet okuyup dikkatini topladı, bir daha çemberlerden herhangi bir şey geçmesine izin vermemeye niyetliydi.
Richard Chancellor Jr.
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Richard Chancellor Jr.

Rp Partneri : Lotte.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 7:30 am

Genç büyücü gözlerini kısarak altın snitchi aramaya devam ediyor; lakin hala bir şeyler görebilmiş değil. O sırada her ne kadar oyuna bakmamaya söz verse de, kendine engel olamıyor ve maçın gidişatına bakıyor. Floja'nın sayı yaptığını görünce sinirleniveriyor. O sırada, gözünün önünden bir parıltının geçtiğini fark ediyor. Süpürgesini hızlandırarak snitchi takip etmeye başlıyor.
Elshka Devereaux

Elshka Devereaux

Rp Partneri : Denovan.

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 7:34 am

Genç cadı, Lestat quaffleı yakaladığında ona doğru hamle yapmıştı; fakat o sırada Floja onun yerine aldığında dengesini yitirmişti. Bir an bocalayarak karşı takımdan bir kıza çarptıktan sonra kendisine hiç yakışmayan bir küfür savurdu havaya. Daha sonra süpürgesini hızlandırarak maça yöneldi.
Karina García Dolores
Karina García Dolores

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 6:47 pm

Kovalayıcılar:
Floja Feodora [7], Johann Rainhard [-], Elshka Devereaux [19], Lestat Audrica [7], Lotte Noa Krüger [15], Cornelius Dante Lee [-]

Slytherin takımı bugün oldukça formda gibi görünüyor. Quaffle havaya atıldığı gibi onu kapan Lotte oluyor. Fakat topu fazla bir süre kollarının arasında tutamıyor, zira bu sefer de diğer dişi kovalayıcı üstüne biniyor! Elshka Uther'ın aralarında geçen kapışmayı izlediği sıra, topu kaşla göz arasında çemberlerin arasına atıyor! Slytherin'e 10 puan!

Vurucular:
Euterpe Châtillon [13], Slytherin Vurucusu [7], Bjørn Devereaux [8], Julietra Sergeyevich [20]

Euterpe ve Julietra en sonunda kendilerine gelmiş gibi görünüyorlar. İkisi de önlerine gelen Bludgerları karşı takımın arayıcılarına yolluyor. Euterpe'nin pası daha ağır, Richard'ın omzu çıkmış olabilir!

Tutucular:
Rogue Chancellor [-], Uther Lied [7]

Tutucular bugün iyi kahvaltı yapmamışlar anlaşılan. Uther çemberlerden geçen pasa karşılık yine bir savunmada bulunamıyor.

Arayıcılar:
Ramona V. Lindström [9], Richard Chancellor Jr. [6]

İki arayıcı da vurucuların karşısında savunmasız kalıyor! Biri düşmek üzere, diğerinin de durumu fazla iyi görünmüyor. Zira Richard omzuna yemiş olduğu top yüzünden nefessiz kalıyor, tıbbi yardıma ihtiyaç duyuyor olabilir.

Richard Chancellor Jr. HP [10] 20-10= 10 HP
Ramona V. Lindström HP [6] 11-6= 5 HP

Quaffle: Hakem atışıyla oyuna dönecek.
Bludger: Yeni hedeflerini belirlemek üzere etrafta kol geziyorlar.
Snitch: İki arayıcının da görüş alanında hala. Fakat son hızla uzaklaşıyor.

Slytherin: 20
Ravenclaw: 0

Lestat Audrica
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lestat Audrica

MesajKonu: Geri: Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]    Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]  Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 7:00 pm

Bu sefer Lotte topu kapmıştı ilk. Cadıya yakın uçarken pas atmasını bekledi ancak doğrudan kalelere ilerlemişti. Ancak hızlı Slytherinler bir kez daha topu kaleden döndürmüşlerdi. Merlin aşkına! Bu kovalayıcılar gerçekten iyiydi. Yüzüm yediğimiz sayı ile buruşurken Richard'ın darbe almasıyla daha da somurtuyorum. Görünüşe göre maç yine ona kalmıştı ve korunması gerekiyor. Derin bir nefes alarak Richard'a doğru uçuyorum. "Seni korumak pek bayıldığım bir iş değil. Bu yüzden lanet topu bulmakta acele etsen hiç fena olmaz." İşin aslı son dönemde ona karşı yumuşamaya başlamıştı ama bunu belli etmenin alemi yoktu.

Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı [II. Sezon]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-