Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ?

2 posters
YazarMesaj
Felecia Natal Lewis
Yasaklı
Felecia Natal Lewis

Kan Durumu : Safkan.

GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ? Empty
MesajKonu: GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ?   GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ? Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:23 am

BU FORUMUN BANA Bİ GICCIKLIĞIMI VAR ? HERK İKİ KARAKTERİMİDE 1. VE 2. SINIFA VERDİLER. YAZDIĞIM RP Mİ GÜZEL OLMADI GELDE SEN YAZ ? AYRICA 14 YAŞINDA BU KADAR OLUYOR DEMKKİ ? Evil or Very Mad Sad
Felecia Natal Lewis
Yasaklı
Felecia Natal Lewis

MesajKonu: Geri: GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ?   GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ? Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:24 am

Benden daha kısa yazanlar nasıl 5. sınıflarda onu anlamadım. Sad
Adrasteia Quiwen

Adrasteia Quiwen

Rp Partneri : He is like a cage, Richard.

MesajKonu: Geri: GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ?   GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ? Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:41 am

İlk kez gördüğümüz birine karşı nasıl gıcıklığımız olabilir acaba? Bundan dört beş yıl önce bizler de birinci sınıf olduk. Kendinizi geliştirmeye çalışacağınıza bu şekilde tartışmaya girmenizi ve izin verilmeyen şeyler yapmanızı hoş karşılamadığımızı bilip ona göre davranırsanız memnun oluruz. Başlığı kilitliyorum, yenisini açmayınız. Bunlar haricinde sorununuz olursa açılan başlıklar veya özel mesaj yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

GICIKLIĞINMINIZMI VVAR ?
1 sayfadaki 1 sayfası