Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Balera Silence

3 posters
YazarMesaj
Balera Silence

Balera Silence

Kan Durumu : Safkan

Balera Silence Empty
MesajKonu: Balera Silence   Balera Silence Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2012 2:35 pm

İsim: Balera Silence

Kişisel özelliklerim: Melankolik, biraz da dengesiz, çift kişilikli biriyim. Çevreme karşı binlerce maskeyle yaklaşıp, herkese cici kız ayağına yatıyorum, lakin içimde en büyük cadı kazanı sürekli kaynıyor. Öfkemi ilk önce çevreme değil, kendime yöneltirim. Gerildiğim zaman tırnaklarımı parmak boğumlarıma geçirip kanatabilirim. Ve bundan zevk alıyorum, kanadıkça da rahatlıyorum, hatta bu bağımlılık yapıyor bende, sigara gibi aynı, zarar verdiğini biliyorum ama vazgeçemiyorum. Ancak dostlarıma aşırı düşkünüm. Kendime söylenen en ağır hakaretlere dahi gülüp geçebilirken, arkadaşlarıma yapılan en ufak haksızlık bile beni çıldırtıyor. O zaman ise kendime yapmadığım işkenceyi başkasına çektiriyorum. Sadist yanım uyanıyor falan asdfghjkl. Very Happy Ancak intikamımı en temiz yöntemlerle almaya da dikkat ediyorum, araya başka mağdurları da sokuyorum, ayrıntılı plan ve entrika kurguluyorum ve bunları uygularken o başta bahsettiğim maskelerimi ustaca kullanabiliyorum. En son, sanki olayla hiç bir alakam yokken ortaya çıkıp geride kalan leşin üzerine konup o düşmanımla ayriyetten özel bir şekilde ilgileniyorum.

Bunun dışında kendime karşı acımasız ve mükemmelliyetçi bir tutum izliyorum, en üste çıkabilmek için herşeyi dişlerimle, tırnaklarımla kazıyorum, çok pis hırs yapıyorum, ulaşamadığım zaman ise ne olursa olsun, yeniden başlıyorum. Ben, her zaman en iyi olmalıyım, ancak arkadaşlarım ve dostlarım da benden geri kalmamalı ve beni desteklemeliler. Zaten ben de onları şekilde desteklerim(kalleşlik edip arkamdan vurmadıkları sürece tabi) her şekilde ve düştüklerinde mutlaka onları yerden kaldırırım. Pek çok konuda atılgan ve cesur davranabilirim, özellikle de iş hareket ya da muhalefet gerektiriyorsa. Konuşmaya, başkalarının avukatlığını yapmaya bayılıyorum, lakin bilmediğim konularda konuşmuyorum. Resim, müzik ve edebiyat alanında biraz biraz yeteneklerim var, eğer hayal ettiğim gibi Seherbaz olamazsam Gelecek Postası'nda ya da Dırdırcı'da yazmanın bi yolunu bulurum, o da olmadı kitap çıkarırım...

Savunma, Tarih ve İksir(kısaca böyle diyorum) derslerine özel merakım var, ama diğerleri o kadar da ilginç değiller. Very Happy

Kökenimden bahsedeyim bir de, Latin asıllıyım, ancak ailem yıllardan beri Ingiltere'de yaşıyor. O yüzden Hogwarts'tayım ve bununla gurur duyuyorum. İsmimin anlamı Latince de güçlü demek, maddi, manevi ve fiziki anlamda güçlü.
Soy ağacına bağlı olduğum aile Cambiaré, yüzlerce yıl önce İtalya dan İngiltere'ye göç etmiş, ailenin zayıf kolları ise yerel halkla ve Muggle'larla karışmışlar. Ancak babamın babalarına dayanan soya hiç bir zaman Muggle kanı karışmamış, ki annem de safkan zaten. Kardeşim yok. Ailemin bariz bir Muggle düşmanlığı yok gerçi, ancak çok da sevmiyorlar, nötr takılıyorlar uzun bir süredir.

Rp örneğim: Yok, çünkü bir eşimin olmadığına inanıyorum! Razz

Edit: Bu kadar karmaşadan sonra hangi binaya geçeceğim bilmiyorum, özel bir talebim yok. Razz
http://bulusan123.blogspot.com
Bjørn Devereaux
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Ravenclaw VI. Sınıf, Sınıf Başkanı
Bjørn Devereaux

Kan Durumu : Safkan.
Özel Yetenek : Meta.

Balera Silence Empty
MesajKonu: Geri: Balera Silence   Balera Silence Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2012 4:01 pm

Örnek Rol Oyununuzu eklemediğiniz taktirde, başvurunuz değerlendirilmeyecektir.
Balera Silence

Balera Silence

Kan Durumu : Safkan

Balera Silence Empty
MesajKonu: Geri: Balera Silence   Balera Silence Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2012 4:25 pm

hı bilmiyordum, k.b Smile

örnek rp;

İstemsizce elektriklenen saç örgümü ellerimin arasından geçirdim. Güneş ışığı, odamın açmaya üşendiğim perdelerinden içeriye sızıyor, bir taraftan da neredeyse sekiz saattir hazır bekleyen valizlerimin deri ciltlerini parlatıyordu. Kedim Clay ise üstüne oturduğum yatağımın bordo ve açık pembe nevresiminin üzerine kıvrılmış, güzellik uykusuna kaldığı yerden devam ediyordu.

İşte beklediğim sabah, Hogwarts'a dönüşüm. Elimde yeni Karanlık Sanatlara Karşı Savunma kitabım, yeni konuları inceliyordum bende, evden çıkmak için neredeyse iki saatten fazla bir vaktim vardı ve ben herşeyiyle hazır bir şekilde annelerin uyanmasını bekliyordum.
Ama sadece bekliyordum.
Zaman geçmek bilmiyordu çünkü.
Kafamı kitabın sarı, mistik sayfalarından uzaklaştırıp Clay'e baktım tekrar.
"Evet kızım, bu sene senin tüy rengini sürekli değiştirebilmek istiyorum, bi sakıncası yoktur umarım?"
http://bulusan123.blogspot.com
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kan Durumu :

Balera Silence Empty
MesajKonu: Geri: Balera Silence   Balera Silence Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2012 5:10 pm

Hufflepuff! I. sınıf.

Balera Silence
1 sayfadaki 1 sayfası