Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucys - Hogwarts Yolu 1..

2 posters
YazarMesaj
Paula Garcia

Kan Durumu : Muggle Doğumlu

Lucys - Hogwarts Yolu 1..  Empty
MesajKonu: Lucys - Hogwarts Yolu 1..    Lucys - Hogwarts Yolu 1..  Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2012 8:03 pm

ismi ; Lucys Kişisel özellikleri; Herkezle iyi geçinir.. Cesaretlidir.. ve Arkadaslarına Sadakatla Bağlıdır.. Örnek Rp;

Lucys ; annesi ve babasıyla King's Cross'taydı. Dönüp annesine; "Sana söyledim, bu çok saçma peron 9¾ diye peron olmaz anne!"dedi Lucys "Bu, bu tamamen saçmalık, bak işte bu 10. peron, bu 9. arasında sadece şu saçma duvar-" tam böyle derken gösterdiği duvarın tam önünde duran, kendisinden birkaç yaş büyük gibi görnen, aynı sandığı taşıyan bir oğlan yük arabasını süre süre, rahatça duvara doğru yürümüş ve içinden geçip ortadan kaybolmuştu. lucys dili tutulmuş aynı yere gözünü dikmiş bakıyordu. Annesi gülümseyerek;
"Sanırım o büyük adamın-"
"Mr. Hagrid"
"Herneyse, Mr Hagrid'in dediği duvar bu galiba ve o mektupta yazan peron da aynısı olsa gerek. O çocuğun sandığı seninkiyle aynıydı. Hadi sende Lucys, bana yaz tamam mı?" dedi annesi ve lucys'i defeder gibi sırtından itekleyerek gitmeye zorladı.Lucys dönüp annesine baktı ve "Tamam, öyle görünüyor. Ben, gideyim öyleyse." dedi. Gözlerinden incileri akarken annesi; "Ooo, tatlım, ağlama sadece okul. Bende yatılı okulda kalmıştım ve merak etme çok eğleneceksin." dedi ve göz yaşlarını silerken ona göz kırptı. Lucys kendini toparladı ve annesini öpüp derin nefes çekerek duvara doğru yürümeye başladı. Tam duvara gelince dayanamayıp durdu. Dönüp annesine baktı ve annesi
"İstersen koş!"
diye seslendi. Lucys kafasını -peki- anlamında salladı ve gerileyip koşarak duvarı aştı. Gözlerini sımsıkı kapamıştı, açınca karşısında koskocaman, tekerlerinin arkasından kırmızı dumanlar saçan siyih bir treni buldu. Etrafına bakınınca, kondüktör'ün Hogwarts Expresi'nin kalktığını ilan ederek herkesi trene davet ettiğini duydu.
Trene bindi ve arka vagonlara doğru ilerlemeye başladı. Boş bir vagon bulmaya çalışıyordu. Lucys
son vagonlardan birinde boş bir kompartıman bulmayı başardı. İçinden "İyiki de erken gelmişim." diye geçirdi. Geçip kompartımanın en kenarına, camın dibine oturdu. Sandığından 'Hogwarts: Bir Tarih' i çıkarıp karıştırmaya başaladı. Bir yandan da "Hmm, üç kez okudum... Amaaan olsun, bir daha okumaktan bir zarar gelmez."diye mırıldanıyordu. "Hogwarts, dört kurucunun..."
Lucys kendi başına oturup kitaba gömülmüşken birileri kompartımanının kapısını açtı.
Gelenler ; Morries , Christine,Ve Farriend di.. Bu Sıkı Bir Dostluğun Başlangıcıydı..

Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kan Durumu :

Lucys - Hogwarts Yolu 1..  Empty
MesajKonu: Geri: Lucys - Hogwarts Yolu 1..    Lucys - Hogwarts Yolu 1..  Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2012 2:05 pm

Gryffindor! I. sınıf.

Lucys - Hogwarts Yolu 1..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-