AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Cezbedici

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Conerus Hell Greyn
Cørn Cafe Sahibi
Cørn Cafe Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 78
Kan Durumu : Melez.
Rp Partneri : Bjørn Devereaux.
Yaş : 22

MesajKonu: Cezbedici   Paz Nis. 08, 2012 4:46 pm

  Conerus Hell Greyn&Charlotte D. De'Lauthé

  "Bir lanet daha ister misin, güzelim?"

  Gözlerini, kızın korku dolu gözlerine kenetlemişti Conerus; asasını her an sallayabilir, kızın yeni bir lanetin acısıyla çığlık atmasını keyifle izleyebilirdi ama bu sefer yapmadı. Buraya zaten o amaçla gelmemişti. Çatlak Kazan'a doğru giderken, her zaman ara sokaklardan geçerdi. Bazen can sıkıntısı tutar, karşısına serseriler çıkarsa onlara birkaç lanet savururdu. Ancak bu sefer, şaşırtıcı bir şekilde, güzel bir kız çıkmıştı karşısına. Uyuşturucu bağımlısı falandı herhalde, gözlerinde bir gariplik vardı çünkü. Conerus durmadı tabii; biraz eğlenmek istedi. Başkalarının çığlıklarını duymaya bayılırdı. Özellikle bu çığlıklar bir Muggle'a aitse, bu keyif ikiye katlanırdı ve Conerus, o aldatıcı, sempatik sırıtışını takınırdı.

  Onun nefesini hissedecek kadar yaklaştı kıza. Kız korkudan titriyordu ve gözlerini, Conerus'un gözlerinden alamıyordu. Conerus, kızın kulağına, "Neyse ki acelem var," diye fısıldadı. "Bu seferlik, ucuz kurtuldun." Arkasından asasını çıkardı sessizce ve aniden Cisimleniverdi Çatlak Kazan'ın önüne. Kızın o anda etrafına şaşkın bakışlar attığını düşünüyordu; evine doğru hızla koşuyor da olabilirdi. Ağlayarak. Asasını tekrar cebine yerleştirdi; Çatlak Kazan'ın eski kapısından içeri girdi. Neyse ki fazla kalabalık değildi. Tanıdık birilerini görmek istemezdi, fazla zaman kaybetmişti şu küçük kızla. Char'ı kaçırmak istemiyordu açıkçası.

  Hızlı adımlarla, Çatlak Kazan'ın diğer ucuna yürüdü ve her daim kalabalık Diagon Yolu'na geçiş yaptı. İnsanların arasından sıyrılıyor ve bazen birilerine çarpıyordu ancak önemsemiyordu. Bir an önce Knockturn Yolu'na geçiş yapmak; daha fazla geç olmadan Char'ı görmek istiyordu. Eh, gerçi Char, Conerus'u gördüğünde bu kadar heyecanlanmıyordu ama Conerus, yine de tam tersini düşünüyordu. Onun da Conerus hakkında, Conerus'un onun hakkında hissettiklerinin aynısını hissettiğine inanıyordu. Aslında, Azkaban'a girmekten bu kadar tırsmasa, onun şu çok sevdiği çocuğu hemen bulur ve öldürürdü. Ancak Azkaban işte. Conerus'un tek korkusu o olsa gerekti; oradan kaçanların olduğunu biliyordu, belki kendisi de kaçabilirdi eğer oraya girerse. Ama bunun kafayı yemeden önce mi yoksa sonra mı olacağını kestiremiyordu bir türlü.

  Sonunda Knockturn Yolu'na girmiş, Destiny's Women'ın kapısından içeri girmişti. Bir süre kapının önünde durup antreye göz gezdirdi ve onca kızın arasında, kendi kızını seçmeye çalıştı. Ve işte, oradaydı. Ortaya serpiştirilmiş puf koltuklardan birinde oturan bir kızla konuşuyordu, arkası dönüktü. Conerus yavaşça yanına ilerledi ve ona arkadan yaklaşarak, kulağına "İşler kesat sanırım," diye fısıldadı, sırıtarak.


  Not: Biliyorum, dünyanın en salakça başlığı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.aclikoyunlari.net
Charlotte D. De'Lauthé
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
avatar

Mesaj Sayısı : 440
Kan Durumu : safkan olsa gerek.
Rp Partneri : Elbet, onun da bir beyaz atlı prensi çıkacaktır, öyle değil mi?

MesajKonu: Geri: Cezbedici   Çarş. Nis. 11, 2012 11:16 am

‘Görüşürüz akşama ballı fıstığım!’ Dedi orta yaşlı, iri yapılı bir büyücü ve Charlotte’un göğüslerine öpücük kondurup odadan çıktı. Charlotte biraz önceden kalma zevk ile üzerini giydi. Gözü masanın üzerindeki bir kese galleonun yanında duran saf altın üzerine pırlanta işlemeli kolyeye takıldı. Giden müşterisinin bu yönünü seviyordu. Erkeklerin Charlotte’a düşkünlüğü, Charlotte’un onlara her şeyi yaptırabilmesine sebep olurdu ve suça hiç karışmamış bir büyücüyü bile her türlü suça alet ettirebilir, yahut bir ajan olarak o kişiden her tür bilgiyi öğrenebilirdi. Bu orta yaşlı adam da öyleydi. Bakanlık seherbazları geçen gün gelmiş ve bu adamın resmini gösterip eğer onu suçüstü yakalatırsa, Charlotte’un ödüllendirileceğini söylemişlerdi. Charlotte da bunu kabul etmişti, yakışıklı seherbaza işveli bir şekilde göz kırparak. Charlotte, birden aşağıdan gelen bir gürültüyle yerinden sıçradı. Sabahlığını hızla giyip aşağıya indi. ‘Yine mi sen!’ dedi usanmış bir halde. Tiberius, genelevde çalışan kadınlardan birinin takıntısıydı. Kadını ne zaman başka birinin yanında görse olay çıkartırdı. Bu yüzden Charlotte, o adama buraya girmeyi yasak etmişti.Diğer müşteriler bu durumdan oldukça rahatsız oluyorlardı ve müşteri memnuniyeti her zaman sağlanmalıydı. Asasını adama doğrultarak ‘Vermillious!’ diye bağırdı. Tiberius’u kapıya doğru savurdu asasından çıkan parlak, kırmızı renkteki ışıklar. Charlotte, asasını boğazına yaklaştırıp ‘sonorus!’ büyüsü ile sesini gürleştirerek; ‘Yeter artık!’ diye bağırdı. ‘Ben, sana buraya bir daha gelmeyeceksin, demedim mi? Gelirsen, Tanrı şahidim olsun, öldürürüm seni demedim mi?!’ dedi gözleri fal taşı gibi açılmıştı. Onun bu sinirli haline tanık olan çok az kişi vardı. Büyücü Charlotte’tan gelen bu ani tepkiden dolayı şaşırmıştı. Ayağa kalkarak, ‘Bu iş burada bitmedi, sen göreceksin De’Lauthé!’ dedi ve hızla kapıyı çarpıp gitti. Charlotte, orada diz çökmüş bir şekilde ağlayan Cecilia’ya baktı. Onu kolundan tutup, puf koltuklara oturtarak kıza asasını doğrulttu ve ‘Exhilaro!’ dedi. ‘Bu seni biraz neşelendirir.’ Dedi gülerek. Cecilia büyünün verdiği etkiyle gülmeye başlamıştı. Charlotte da gülüyordu. Güne böyle başlamak hiç iyi olmamıştı, doğrusu. Kızlar etrafı toplarken Char ve Cecilia derin bir muhabbete daldılar. Bir süre sonra kulağının dibindeki"İşler kesat sanırım," sözüyle yerinden sıçradı. Tanıdık bir sesti bu başını yana döndüğünde Conerus ile burun buruna gelmişlerdi. Char ‘Burada işler hiçbir zaman kesat olmaz, Conny bilmiyor musun?' Dedi. Charlotte, Cecilia’ya gitmesini söyleyen bir bakış attı ve Cecilia gitti. Conerus da karşısına oturmuştu şimdi. Char, ‘Hoş geldin Conny! Seni bu saatte beklemiyordum, doğrusu!’ dedi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Cørn Cafe Sahibi
Cørn Cafe Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 78
Kan Durumu : Melez.
Rp Partneri : Bjørn Devereaux.
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Cezbedici   Çarş. Nis. 11, 2012 5:08 pm


  Kızın karşısına oturdu Conerus ve onu dinlemeye başladı. Onunla ilişkisi burada geçirdiği bir geceyle başlamıştı; aslında burada birlikte olduğu tek kız o değildi. Ancak Char'a karşı farklı şeyler hissetmişti. Aşk değildi, bundan emindi. Eh, zaten olamazdı. Ancak, ne olduğunu kestiremediği ve hiçbir zaman kestiremeyeceğini düşündüğü bir şeyler hissediyordu ona karşı. Onun yanında olmaktan keyif duyuyordu. Şu anda buraya gelmesinin amacı, Char'ı görmekten daha çok, kafasını biraz dağıtmaktı çünkü farklı şeyler hissediyordu, ve o düşüncelerin ancak burada yok olabileceğini biliyordu. En azından kısa süreliğine. Bir anlığına dalıp gittiğini, kızın bir cevap beklediğini fark etti. Gülümsedi, pufunu, kızınkine yaklaştırdı ve "Ne zaman geleceğimi asla kestiremezsin, bebeğim," dedi. "Beni gördüğüne sevindin mi bakalım?" Aslında, Char'ın peşini bırakmamasının sebebi, gururu olabilirdi. Onun başka birini sevdiğinden emindi; zaten onun böyle bir şeyden bahsettiğini anımsar gibiydi. Ve Conerus, elinden birilerinin alınmasından pek hoşlanmazdı. Etraftaki kızların, Char ile ona bakıp fısıldaştıklarını fark etmişti. Conerus ile Char'ın ilişkisi hakkında farklı şeyler düşünüyor olmalıydılar. Etrafa göz atarken, kızın tekiyle göz göze geldi; ona göz kırptı ve sonra, yüzünü, onu öpmek için Char'ın yüzüne yaklaştırdı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.aclikoyunlari.net
Charlotte D. De'Lauthé
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
avatar

Mesaj Sayısı : 440
Kan Durumu : safkan olsa gerek.
Rp Partneri : Elbet, onun da bir beyaz atlı prensi çıkacaktır, öyle değil mi?

MesajKonu: Geri: Cezbedici   Paz Nis. 15, 2012 12:44 pm

Charlotte Conerus’un ona yaklaşan suratını görünce muzip bir gülümseme yapıştırdı suratına. Etrafta onlara bakan onca kişinin arasında Charlotte da dudağını yaklaştırdı genç adama ve genç adamın dudaklarının sıcaklığını hissetti dudaklarında, ardındansa tüm bedeninde. Conerus, daimi müşterilerindendi Charlotte’un. Üstelik diğer gelenlerde odluğu gibi ona aşk iksiri içirmesine de gerek yoktu. Birileri için saplantı haline gelmenin nasıl bir şey olduğunu iyi biliyordu, bunu çoğu kez yaşıyordu da zaten. Conerus da öyleydi. Aslında Charlotte ona karşı bir şey hissetmiyordu. Bazen Conerus’u itici kılan şeyler yapıyordu Conerus ve bu da Charlotte’un onunla vakit geçirirken bu duruma mesleki açıdan bakmasına sebep oluyordu. Conerus buraya ilk geldiği zamanlar, henüz Charlotte pek herkesle birlikte olmuyor, sadece annesinin seçtiği cepleri galleonla dolu müşterilerle birlikte oluyordu. O yüzden Conerus’un buraya önceleri de geldiğini daha sonra konuştukları ve bir şeyler paylaşmaya başladıkları zaman öğrenmişti. Conerus ile dudakları ayrılırken Charlotte’un etraftaki kıkırdamalar çalındı kulağına. Kızlara dönüp bir bunu kesmelerini söyleyen bir bakış attıktan sonra, ‘Bu yeterli bir cevap mıydı, söyle bakalım.’ Dedi gülümseyerek. Conerus’un o meşhur gülümsemesi yayılmıştı suratına. Charlotte kumral, yeşil gözlü, üzerine deri bir mont altına ise kısa bir şort giymiş bir kadını çağırdı yanlarına ve ‘Bize iki tane ateş viskisi getir, özel yapımdan!’ dedi. Kız bunun ne anlama geldiğini gayet iyi biliyordu, tekrar kıkırdayarak Conerus’a bir göz kırpıp uzaklaştı oradan. Charlotte, ‘Birazcık rahatlayalım, ne dersin?’ dedi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Cørn Cafe Sahibi
Cørn Cafe Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 78
Kan Durumu : Melez.
Rp Partneri : Bjørn Devereaux.
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Cezbedici   Paz Nis. 15, 2012 3:01 pm


  Kızın dudaklarının sıcaklığını hissettiğinde, içinde o eski hareketlenmenin olmadığını fark etti ancak bunun üzerinde fazla durmadı; belki havasında değildi! İçinde bir şeylerin değiştiğini biliyordu ancak bunları görmezden gelmeye, normal hayatını devam ettirmeye çalışıyordu. Yani şu işkence ve kız manyağı Conerus'un hayatını. Geri çekildikten sonra, Conerus'un yüzünde her zaman olan gülümseme biraz daha genişlemişti. Kulağına kıkırtı sesleri geliyordu, bunun kendisine karşı olduğunu biliyordu Conerus. Char'ın başka bir kızı çağırıp, 'özel yapım' iki ateşviskisi istemesinden sonra Conerus'un kaşları havaya kalkmıştı ve kızın gözlerine merakla bakıyordu. "Özel yapım mı? Söyle bakalım, aşk iksiri falan mı içireceksin yoksa bana? Biliyorsun, bana aşk iksiri vermene gerek yok." Altındaki mesajı almış mıydı Char, merak ediyordu doğrusu. Gerçi her şeyin farkında olduğundan o kadar emindi ki. Ancak yine de aralarındaki mesafeyi korumaya devam ediyordu kız. Ancak bu nedense, halen Conerus'u kızdan uzaklaştırmıyordu. Belki de öyle istiyordu Conerus, yani uzaklaşırsa yine o eski düşüncelerin kafasına üşüşeceğini düşünüyordu. Bir kızı halen sevebileceğine inanmak istiyordu, gerçeği bilse de kendini kandırmayı çok seviyordu, nedense. Ateşviskisi kadehleri masalarına ulaştığında, bilerek yudumladı viskiyi; kız sorusuna halen cevap vermemişti çünkü.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.aclikoyunlari.net
 
Cezbedici
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Sihir Dünyası - İngiltere :: Knockturn Yolu :: Destiny's Women-
Buraya geçin: